Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

ОДЕСЬКІ ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ОДЕСИТІВ

Пару років тому, ми розмістили на сайті всього одну екскурсію для одеситів. Назвали її «Тільки не треба нам розповідати …» (Екскурсія по Одесі для одеситів) і сіли чекати, що буде.

До нас ніхто з наших колег і конкурентів не працював цілеспрямовано для жителів нашого міста. І тому ризик був. Аж надто сильний в одеситів місцевий патріотизм і впевненість, що їх ніхто не зможе здивувати знаннями про Одесу. Крім того, одесити себе утримують думкою: «Я на екскурсію по Одесі завжди встигну. Куди вона – Одеса, дінеться!? »

Не скажу, що «аборигени» нам відразу повірили та побігли на наші екскурсії. Але ми вірили в успіх заходу, а головне – ми дуже хотіли розповідати саме одеситам про Одесу.

А потім почало працювати «сарафанне радіо», і народ пішов!!! Хтось збирав свою компанію і з нами проводив вихідний; хтось записувався на екскурсії по місту зі своїм колективом в кінці робочого тижня і так «чистив мізки» після трудових буднів; хтось брав своїх дітей і дітей своїх сусідів, щоб відірвати тих від комп’ютера і витягти на вулицю …

Як би там не було, але ми змогли переконати недовірливих і скептично налаштованих краєзнавців-самоучок, що ми знаємо про Одесу трохи більше ніж вони.

Для того щоб знати НАБАГАТО більше, ми почали розробляти нові маршрути. Ми навіть вирішили були водити екскурсії на задану Вами тему або по заданому району. В якийсь момент ми відчули приголомшливе задоволення від живої змагальності, яка відбувається під час таких прогулянок з вами. Крім того, кожна така екскурсія давала нові історії, факти і знання про Одесу.

Ця сторінка сайту, в першу чергу, буде призначатися жителям Одеси. Тут екскурсії для «гурманів», які ми будемо подавати з легкістю і невимушеністю професіоналів (але не зануд).

Скуштуйте по-одеські смачненького!

АВТОРСЬКІ ЕКСКУРСІЇ ВІД «ТУДОЙ-СЮДОЙ»

Замовляйте вже зараз

Спеціально для  одеських знавців ми підготували нові авторські тематичні екскурсії від кращих гідів «Тудой-Сюдой».

Екскурсію можна замовити в будь-який зручний для вас час.

Вартість будь-якої пішої авторської екскурсії – від 1000 грн. на всю вашу компанію, сім’ю, мішпуху, колектив і від нас пляшка шампанського в подарунок.

Якщо бажаєте ще й поїздити, то трохи дорожче, але не дуже. Тут ціна буде залежати від розміру автобуса.

Ви ще грієтеся коло батареї? Виходьте на вулицю, ми вам розповімо щось новеньке за вашу улюблену Одесу!