Масонські таємниці архітектури

Екскурсія «Масонські таємниці одеської архітектури»

Тривалість:
2,5 години

ЭкскурсоводЭкскурсовод:
Надія Андріївна Ровна

Тип:
Автобусна

Ходять чутки, що Одеса – один з найбільш масонських міст України. І у нас є підстави стверджувати, що так воно і є. Адже якщо знати куди дивитися, на що звернути увагу і як розшифрувати, виявляється, що на багатьох одеських будинках є масонські знаки.

Стара міська лікарня, будинок Пасажу, колишній «Масонський будинок», Будинок Русова, комплекс Медичного інституту, Палац Потоцьких … Достеменно відомо, що всі батьки-засновники Одеси – Франц Де Воллан, Хосе Де Рібас, Олександр Ланжерон, Рішельє, Томас Кобле – були магістрами в різних масонських ложах. Ну а про те, наскільки Одеса – місто, що ввібрало ідеї масонства, і як це вплинуло на міське планування та архітектуру, пропонуємо поговорити на авторської екскурсії “Масонські таємниці одеської архітектури”.

Фотографії екскурсії «Масонські таємниці одеської архітектури»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment