Слідами загону Дерибаса

Екскурсія «Слідами загону Дерибаса – на штурм Хаджибея»

Тривалість:
3,5 години

ЭкскурсоводЕкскурсовод:
Андрій Красножон

Тип:
Автобусно-пішохідна

Перша «професорська» тематична екскурсія головного знавця цієї теми Андрія Красножона – «Слідами загону Дерібаса – на штурм Хаджибея».

За 3,5 години ми проїдемо точно тим маршрутом, яким загін Дерібаса рухався на штурм Хаджибея в вересні 1789. Вперше за історичними документами і старими картками вдалося з’ясувати абсолютно точно, як і сам маршрут просування військ, так і місця ночівель, зупинок і маневрів.

Ми поринемо в армійську атмосферу 18 століття, ми дізнаємося секрети військової конспірації в поході, станемо на тих же точках, де колони Дерибаса розбивали свої бівуаки, і де знаходилися основні будівлі османського Хаджибея. А заодно дізнаємося від вченого-археолога про розкопки давньогрецького святилища на Жеваховій горі і про те, як в Середні віки кораблі могли заходити в Куяльницький лиман. І все в межах сучасної території Одеси.

Цю екскурсію веде тільки Андрій Красножон – кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії України Південноукраїнського педагогічного університету, археолог, мандрівник, автор багатьох книг.

Фотографії екскурсії «Слідами загону Дерибаса»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment