Такі різні жінки

Екскурсія «Такі різні жінки»

Тривалість:
2,5 години

ЭкскурсоводЭкскурсовод:
Альона Калетинська

Тип:
Автобусна

А Одеситка – вона яка? «Навряд чи жінки Одеси дуже сильно відрізнялися від своїх одноплемінника в інших містах» – скажете ви. І будете зовсім не праві!

Нам здається, такого розмаїття знаменитих, сильних, красивих не бачила жодна земля в світі! Поетеси і письменниці, одна з яких змогла описати пригоди Христофора Колумба в дитячій книзі. Актриси і режисери, серед яких – зірка екрану, що прославилася в свої 25 років на весь світ. Військові, командири, капітани далекого плавання (таких, взагалі, на весь світ ледь набереться більше десятка), кулеметники і справжні революціонерки!

І це – тільки одна сторона медалі. Інша – це натхненниці і музи, життя яких зафіксовані сьогодні в віршах і прозі. Дами, які в 19 столітті перебували за спиною своїх відомих чоловіків, але при цьому вершили історію нашого міста. Так, і не тільки … Берта Рапопорт, Зінаїда Шишова, Анна Цакні, Єлизавета Воронцова … і багато – багато – багато інших!

Фотографії екскурсії «Такі різні жінки»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment