Всенародний калейдоскоп

Екскурсія про різні народи Одеси «Всенародний калейдоскоп»

Тривалість:
4 години (1 гід 1 година)

ЭкскурсоводЕкскурсовод::
4 гіди
Альона Калетинська (євреї)
Стас Галіновський (німці)
Андрій Дембицький (українці)
Саша Стадницький (поляки, греки)

Тип:
Пішохідна

Ми в «Тудой-Сюдой» до бійки сперечаємося, з’ясовуючи, звідки з’явилася Одеса і хто ж її, все-таки, побудував! Греки скажуть зараз, що – вони! І будуть праві! Євреї скажуть, що це – їхня заслуга! І, таки так, теж будуть праві! Французи скажуть, що все навколо придумано тут ними! І, теж не збрешуть.

Не просто так наше місто – з самого початку свого існування майорить калейдоскопом національностей і народностей! І на його вулицях змішалося все: італійська експресія, німецька працездатність, французька вишуканість, єврейська підприємливість … Але ось що залишається незмінним, так це те, що кожен вважає себе у всьому першим і головним.

На цій особливій екскурсії ми поговоримо про чотири різних народи, які в рівній мірі важливі для нашої історії: подивимося на німецьку кірху, дізнаємося про український менталітет Одеси, звернемо на грецькі квартали і здивуємося, скільки єврейської історії приховано в кожному провулку!

Запевняємо вас, ця екскурсія переверне ваші знання про місто. Тим більше, перевертати його буде не один, а по черзі, чотири наших найкращих гіда! У кожного – свій народ. У кожного – свій погляд на Одесу!

Фотографії екскурсії «Всенародний калейдоскоп»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment