Екскурсія про різні народи Одеси «Всенародний калейдоскоп»

Екскурсія про різні народи Одеси «Всенародний калейдоскоп» Тривалість:
4 години (1 гід 1 година)

ЭкскурсоводЕкскурсовод::
4 гіди
Альона Калетинська (євреї)
Стас Галіновський (німці)
Андрій Дембицький (українці)
Саша Стадницький (поляки, греки)

Екскурсія про різні народи Одеси «Всенародний калейдоскоп»Тип:
Пішохідна

Ми в «Тудой-Сюдой» до бійки сперечаємося, з’ясовуючи, звідки з’явилася Одеса і хто ж її, все-таки, побудував! Греки скажуть зараз, що – вони! І будуть праві! Євреї скажуть, що це – їхня заслуга! І, таки так, теж будуть праві! Французи скажуть, що все навколо придумано тут ними! І, теж не збрешуть.

Не просто так наше місто – з самого початку свого існування майорить калейдоскопом національностей і народностей! І на його вулицях змішалося все: італійська експресія, німецька працездатність, французька вишуканість, єврейська підприємливість … Але ось що залишається незмінним, так це те, що кожен вважає себе у всьому першим і головним.

На цій особливій екскурсії ми поговоримо про чотири різних народи, які в рівній мірі важливі для нашої історії: подивимося на німецьку кірху, дізнаємося про український менталітет Одеси, звернемо на грецькі квартали і здивуємося, скільки єврейської історії приховано в кожному провулку!

Запевняємо вас, ця екскурсія переверне ваші знання про місто. Тим більше, перевертати його буде не один, а по черзі, чотири наших найкращих гіда! У кожного – свій народ. У кожного – свій погляд на Одесу!

Фотографії екскурсії «Всенародний калейдоскоп»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment