Таємниці Куяльницького лиману

ЕКСКУРСІЯ «ТАЄМНИЦІ КУЯЛЬНИЦЬКОГО ЛИМАНУ»

Екскурсовод: Дмитро Жданов

Тривалість: 2,5 години (атобусно-пішохідна)

Опис екскурсії:

 • Представляємо унікальну авторську екскурсію «Таємниці Куяльницького лиману». А проведе її головний фахівець та знавець цієї теми, що вивчає Куяльник вже довгі роки, Дмитро Жданов.
 • Що було раніше на місці Куяльницького лиману? Мастодонти, гіппаріони, верблюди та інші мешканці докуяльніцкіх часів, і де їх шукати на берегах лиману.
 • Хто населяв місцевість Куяльника 40 тис. років тому? Через що в 1300 році між нащадками Чингісхана сталася наймасштабніша в світі битва Середньовіччя?
 • Чому стародавні греки розмістили на Жеваховій горі браму в Пекло? Навіщо Одіссей відвідував ці місця? Які відгомони античності можна знайти в районі Куяльника?
 • Коли Куяльник став лиманом, та як часто він висихає? Як утворюється самосадочна сіль? Червоні води Куяльника – аномалія чи природний процес? Соляні пустелі замість лиману – неземні пейзажі екологічної катастрофи.
 • Як грязелікарня Андрієвського пов’язана з винахідником кіноапарату Йосипом Тимченко? Скільки родових садиб є в басейні річки Великий Куяльник?

Якщо ви бажаєте отримати відповіді на всі ці питання, вам потрібно обов’язково відвідати унікальну авторську екскурсію «Таємниці Куяльницького лиману».

Фотографії екскурсії «Таємниці Куяльницького лиману»

Замовити екскурсію «Таємниці Куяльницького лиману»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment