В Аккерман з істориком

Тур в Білгород-Дністровський «В Аккерман з істориком»

Тривалість:
8-9 години (тур вихідного дня)

ЭкскурсоводЕкскурсовод:
Андрій Красножон

Тип:
Автобусно-пішохідна

Андрій Красножон – давній дослідник Аккерманської фортеці. Він знає про цей пам’ятник середньовічної фортифікації далеко не все, але вже точно більше багатьох.

Ця подорож за кордон. За кордон однієї імперії і декількох держав. По дорозі в Білгород автор розповість маловідомі факти військової історії Нижнього Дністра і лиману – як лінії розмежування між Турецької і Російською імперіями, між Румунією і СРСР. Що таке Очаківське і Константинопольське гирло. Яке відношення до середньовічного портовому повідомленням має нинішній селище Затока.

Ми проїдемо через пустелю джинів і джерело Іоанна Сочавського. Побачимо будинок 18 століття, в якому була підписана знаменита Аккерманська конвенція. Пройдемося по вулицях сучасного Білгорода на Дністрі, чиї напрямки не змінилися з середини 15 століття. Відвідаємо найстарішу діючу на півдні України православну церкву – Грецьку (Іоанна Предтечі), віком 580 років. Дату її будівництва вдалося обчислити автору нашої екскурсії. Відвідаємо напівпідземну Вірменську церкву початку 17 століття, побачимо її середньовічне планування і пам’ятники вірменської епіграфіки, настінні фрески, і багато іншого – вперше після закінчення в ній реставрації.

Окрема розповідь буде присвячена античному місту Тіра і деяким деталям його бурхливої ​​історії. Ми побачимо систему квартальної забудови цього міста, могильні склепи двадцятивікової давності, почуємо від автора історію про відкриття храму стародавньої Тіри.

Нарешті, найголовніше – особлива екскурсія по самій фортеці, з розповіддю людини, яка віддала її дослідженням більше 10 років. Дізнаємося хто, коли і чому побудував цю одну з найбільш масштабних фортець Східної Європи для свого часу – 15-го століття. І головне – буде отримана відповідь: чи зустрічався Колумб з султаном Баязидом під стінами Аккермана?

У програмі туру:

 • 10:00-11:30 дорога в Білгород-Дністровський
 • 11:30-13:30 екскурсія по місту (Грецька церква, Вірменська церква, Античний склеп, Будинок підписання Аккерманської конвенції)
 • 13:30-14:30 обід
 • 14:30-16:00 екскурсія по фортеці
 • 16:00-17:00 дорога назад (із заїздом в Ніконій)

Фотографії туру

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment