Скандали старої Одеси

Екскурсія про інтриги Одеси

Тривалість:
2,5 години

Вартість:
150 грн – взрослый
75 грн – ребенок до 12 лет

Тип:
Пішохідна

Экскурсия Контрасты Одессы

Що-що, а нудно в Одесі гостям не буває. І навіть після того як ви намилуєтесякрасотами місцевої архітектури, надихається морем, нагуляєтесь по дворах і нашуткуєтесь по базарах, ми розповімо вам ще невеликий вагон оригінальних історій.

«Скандали, інтриги, розслідування!» – кричать в таких випадках журналісти. Але ми – не вони. Ми кричати не будемо, а згадаємо найгучніші місцеві скандали з бородою.

Тут вам і поважний купець, а насправді – колишній кріпак. І світська левиця, вона ж – справжня шпигунка. І історія про те, чим у нас підкуповували виборців аж сто п’ятдесят років тому. І про те, як уже двісті років тому вирішували питання в судах.

Ми розповімо, як у нас грабували банки і підривали кав’ярні. Прошвирнемся по Дерибасівській, Грецькій і Пушкінській, заглянемо в старе міське підземелля і встигнемо злякатися в легендарній «Канаві».

Найскандальніші авантюри і авантюрні інтриги – в екскурсії «Скандали, інтриги … старої Одеси».

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською.

Розклад екскурсії можна подивитися тут >>

Фотографії екскурсії «Скндали і інтриги… старої Одеси»

Замовити екскурсію «Скандали і інтриги… старої Одеси»

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

  [ult_buttons btn_title=”Переглянути розклад” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftudoy-sudoy.od.ua%2Fraspisanie-ekskursii%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”256″ btn_height=”45″ btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_color_hover=”#81d742″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#3d1707″ btn_color_border_hover=”#81d742″ btn_border_size=”1″ btn_radius=”5″ btn_font_style=”font-weight:bold;” btn_font_size=”desktop:18px;” el_class=”external” rel_attr=”external”]

  Вартість пішохідної екскурсії за розкладом – 150 грн за дорослого і 75 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

  1 коментар

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment