Час врожаю

Винний тур під Одесою

Тривалість:
9 години

ЭкскурсоводВартість:
уточнюйте у менеджера

Тип:
автобусно-пішохідна

Досить буднів, влаштуйте собі свято!

Одного дня, проведеного на відстані від міської буденності, буде досить, щоб підбадьоритися і відновити сили. Ми вивеземо вас за місто, але не настільки далеко, щоб ви встигли втомитися від дороги.

Перша зупинка – Біляївка.

Там нас чекатимуть господарі невеликої, але успішної виноробні. Тут не тільки вирощують виноград і роблять правильне вино, тут твориться історія виноробної галузі країни. Саме на виноробні жителя Біляївки Мар’яна Шевченко в 2016-му році президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощення ліцензування для малих виноробства. Хочете дізнатися, як це було? Збирайтеся в дорогу!

Друга зупинка – обід.

З Біляївки ми поїдемо на переправу між Чорноморськом і Одесою, щоб добряче пообідати в кафе «Паромщик». Нас чекає комплексний обід: перше і основне, салат і напій. І все це – на повітрі, на відкритому майданчику, з чудовим видом на порт!

Третя зупинка – «Виноробна станція Дулова».

А далі – заключний гарний акорд дня: дегустація на виноробні в Інституті Таїрова. Господарі виноробні влаштують нам 45-хвилинну екскурсію по території, покажуть виноградник і винний підвал, поведуть в квартиру-музей Василя Таїрова. І запропонують спробувати десять позицій вин, включаючи рідкісні для нашого регіону лікерні вина.

Як це буде (час старту можна змінювати індивідуально під групу)

9:00-11:00 Збір на Соборній площі, переїзд в Біляївку
11:00-12:30 Екскурсія по виноробні Мар’яна Шевченко, дегустація
13:30-14:30 обід
15:00-17:00 «Виноробна станція» в інституті Таїрова. Екскурсія по виноробні, огляд виноградника і музею Василя Таїрова. Дегустація десяти позицій вин з докладною розповіддю про технологію виробництва кожного виду. Можливість придбати продукцію в фірмовому магазині.
18:00 фініш на Соборній площі.

По всьому маршруту групу супроводжує гід.

Фотографії екскурсії

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]