Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

ЕКСКУРСІЇ ОДЕСОЮ ДЛЯ ДІТЕЙ

Блискуче знання Одеси, багатий організаторський досвід, ерудованість, креативність і вроджена скромність, дозволяють нам заявити, що ми найкращі організатори дитячих екскурсій Одесою.

Ми можемо зробити екскурсію такою, щоб ваш завуч-організатор сказала: «Цей захід був дійсно не для галочки!». Ми намагатимемося так провести дітей Одесою, щоб батьки потім ще раз здадуть гроші, і ви їх витратите на ремонт в класі. Звичайно ж це стосується і наших одеських діток та всіх тих хлопчиків і дівчаток, які їдуть до нас з інших міст.

Запевняємо вас, що всі наші екскурсії для дітей – вони саме для дітей. Ми намагаємося вести їх так, щоб ті нас слухали з відкритими ротиками, і потім довго згадували побачене й почуте. А якщо ви заздалегідь замовите екскурсію, ми зробимо її під ту тематику, яка вам буде цікава (або укладалася в межах шкільної програми). Приходьте з вашими карапузами на екскурсії, які запропоновані на цій сторінці або пропонуйте свої варіанти …

ЕКСУРСІЇ ПО ОДЕСІ ДЛЯ ДІТЕЙ

Замовляйте одразу

СюдиРемонт і ТудиРемонт
Екскурсія на судоремонтний завод

А в Одесі добре жити
Українська Одеса

Фізики у хіміків глобус спланетаріли
Екскурсія в Музей Цікавої науки

Ця територія зветься акваторія
Морська екскурсія

Різні літери писати тонким пір’ячком в… музеї
Дитячий майстер-клас в Літературному музеї

незвичайні екскурсії

ПЕРЕЛІК МІСЬКИХ ЕКСКУРСІЙ ДЛЯ ОДЕСЬКИХ ШКІЛ та ОДЕСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

А в цьому розділі у нас все серйозно, тому що виховання почуття любові до рідного міста – це штука серйозна. Як педагоги зі стажем і краєзнавці з багатим багажем знань, ми на допомогу вчителям- предметникам, класним керівникам та завучам з виховної роботи, розробили цикл екскурсій, які укладаються в рамки шкільної програми «Одеса – моє місто рідне», міської програми патріотичного виховання «Я – одесит» і відповідають навчальним програмам з 5 по 11 клас.

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ 5 КЛАСІВ

Екскурсія для 6-их класів

Запропоновані екскурсії укладаються в межі навчальної програми «Етика», а також в межах реалізації програм патріотичного виховання.

екскурсії для 7-их класів

Екскурсії для 8-их класів

Розділ I. Північне Причорномор’я з найдавніших часів до XIX століття.

Теми екскурсій:

Розділ II. Одеса в першій половині XIX століття.

Теми екскурсій:

Розділ III. Розквіт міста в другій половині XIX століття.

Теми екскурсій:

Розділ IV. Одеса в роки Першої світової війни і революцій.

Теми екскурсій::

Розділ V. Одеса в роки Великої Вітчизняної війни.

Теми екскурсій:

Розділ VI. Ними пишається Одеса.

Теми екскурсій:

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ 9-ИХ КЛАСІВ

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ 10-ИХ КЛАСІВ

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ 11-ИХ КЛАСІВ

Будь-яка із запропонованих екскурсій може бути проведена для учнів інших класів, як культурно-виховний захід.

Крім того, з метою військово-патріотичного виховання, формування в учнів одеських шкіл інтересу до історико-культурної спадщини рідного міста, формування у них почуття гордості за рідне місто та його історію, героїчні сторінки минулого, пропонується проведення автобусних та пішохідних екскурсій учням будь-якого віку:

1.  «Одеса – моє місто рідне»
2.  «Історія одеських катакомб» (з відвідуванням музею Нерубайські катакомби)
3.  «Архітектурна Одеса»
4.  «Героїчна Одеса».
5.  «Літературна Одеса»
6.  «Одеса – місто різних релігій»
7.  Екскурсія в фортецю Аккерман – м. Білгород-Дністровський.