І тут Остапа понесли

ЕКСКУРСІЯ ОДЕСЬКИМИ КЛАДОВИЩАМИ

Экскурсия «Кладбища и некрополи Одессы»

Історія будь-якого живого міста складається з історій його мерців. До такого висновку ми дійшли, поки готували екскурсію про кладовища і несистематизовані некрополі Одеси.

Ви, звичайно, можете посперечатися, але при цьому погодьтеся, що, слухаючи будь-яку історію, ми мимоволі ловимо себе на думці, що «одних немає, а ті далеко …». Тому історія мертвих та історії про місця їх поховання – це теж пласт історії. Ось так і з’явилася ідея зробити екскурсію «Кладовища та некрополі Одеси».

Займаючись краєзнавством, періодично натрапляєш на різноманітну цікаву інформацію про старі, давно забуті некрополі та могили Одеси. А коли цього матеріалу набралося багато, то з інформації про мертвих народилася жива екскурсія.

При цьому прогулянки по нині діючим трьом одеським кладовищам взагалі не передбачаються. Йтиметься лише про ті місця, про які не написано в пресі, і на яких ви не побачите хрестів, могильних плит чи пам’ятних знаків. Багато з цих місць знаходяться в самому центрі міста, по ним їздять автомобілі і ходять бабусі з собачками. А біля деяких ви живете, але про це не знаєте.

З властивим нам оптимізмом та природною веселістю відразу попередимо: не все на цій одеській екскурсії буде похмурим та чорнушним … Швидше – буде цікаво. Ось так!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською.

Фотографії екскурсії кладовищами Одеси

Замовити екскурсію «І тут Остапа понесли»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment