ЕКСКУРСІЯ ОДЕСЬКИМИ КЛАДОВИЩАМИ

Экскурсия «Кладбища и некрополи Одессы»

Історія будь-якого живого міста складається з історій його мерців. До такого висновку ми дійшли, поки готували екскурсію про кладовища і несистематизовані некрополі Одеси.

Ви, звичайно, можете посперечатися, але при цьому погодьтеся, що, слухаючи будь-яку історію, ми мимоволі ловимо себе на думці, що «одних немає, а ті далеко …». Тому історія мертвих та історії про місця їх поховання – це теж пласт історії. Ось так і з’явилася ідея зробити екскурсію «Кладовища та некрополі Одеси».

Займаючись краєзнавством, періодично натрапляєш на різноманітну цікаву інформацію про старі, давно забуті некрополі та могили Одеси. А коли цього матеріалу набралося багато, то з інформації про мертвих народилася жива екскурсія.

При цьому прогулянки по нині діючим трьом одеським кладовищам взагалі не передбачаються. Йтиметься лише про ті місця, про які не написано в пресі, і на яких ви не побачите хрестів, могильних плит чи пам’ятних знаків. Багато з цих місць знаходяться в самому центрі міста, по ним їздять автомобілі і ходять бабусі з собачками. А біля деяких ви живете, але про це не знаєте.

З властивим нам оптимізмом та природною веселістю відразу попередимо: не все на цій одеській екскурсії буде похмурим та чорнушним … Швидше – буде цікаво. Ось так!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською.

Фотографії екскурсії кладовищами Одеси

Замовити екскурсію «І тут Остапа понесли»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment