Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)
[ult_buttons btn_title=”Розклад екскурсій” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftudoy-sudoy.od.ua%2Fraspisanie-ekskursii%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#3d1707″ btn_bg_color=”rgba(224,224,224,0.01)” btn_bg_color_hover=”#ffffff” btn_title_color_hover=”#000000″ icon=”Defaults-calendar” icon_size=”20″ icon_color=”#3d1707″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#3d1707″ btn_border_size=”1″ btn_radius=”25″ css_adv_btn=”.vc_custom_1550071605883{margin-bottom: 20px !important;}”]

ЕКСКУРСІЇ ОДЕСОЮ

Замовляйте вже зараз

Наше єврейське щастя
(Екскурсія єврейською Одесою)

Скандали, інтриги … старої Одеси
(Екскурсія про контрасти Одеси)

Двірники підмітають подвір’я…
(Екскурсія одеськими подвір’ями)

Тільки не треба нам розповідати…
Екскурсія Одесою для одеситів

Весело про смішне
Історія одеського гумору

І тут Остапа понесли
Екскурсія одеськими кладовищами

Високо сиджу, далеко дивлюся!
Екскурсія про градоначальників Одеси

Разом весело крокувати
Екскурсія для дітей

Незвичні екскурсії
незвичайною Одесою

Ми закохуємо людей в Одесу – ось така у нас професія, хобі, місія і робота. І ми в «Тудой-Сюдой» любимо свою роботу.

Кожен день, відправляючись проводити екскурсії по Одесі, ми чекаємо на відкриття. І жодного разу це місто нас не розчаровувало. Щодня і щогодини воно дарує нам: нові знахідки в старих двориках, вишукані завитки на стінах двохсотлітній палаців, незвичайні фрази своєрідної одеської мови і відкриті емоції одеситів та гостей Південної Пальміри.

Ви думаєте, що екскурсія – це біжить перед вами зануда гід з його монотонним бурмотінням: «Подивіться направо – Подивіться наліво …». А ось і не так! Коли ми ведемо дитячу екскурсію, ми говоримо з нашими дітками їхньою мовою. Коли ми говоримо про таємниці одеських катакомб, ми говоримо про це безпосередньо в Музеї одеських катакомб або в незвіданих «диких катакомбах». Коли ми ведемо вас на одеські базари, то вас там будуть щедро пригощати справжньою бринзою, салом і вином зовсім справжні одесити.

І тільки в «Тудой-Сюдой» на екскурсіях з вами будуть розмовляти не просто екскурсоводи, а справжній Пушкін, Котовський, Сонька Золота Ручка та інші персонажі одеської історії.

А ось екскурсії «Наше єврейське щастя» (Екскурсія Єврейська Одеса), «Повз Тещину домівку» (Екскурсія Кримінальна Одеса), «Понаїжджало тут!» (Екскурсія Багатонаціональна Одеса) – це вже плоди довгих сидінь в архівах та музейних запасниках. Це ретельно відібраний і просіяний, цікавий фактаж. І вже точно він не з надр Інтернету… Тут ми вигідно відрізняємося від наших милих конкурентів))). Одеські анекдоти і фрази, також як і пісні про Одесу, які представлені вашій увазі на нашому сайті в розділі «Про історію і про Одесу», ми не складали самі та не брали в Інтернеті, ми їх слухали і записували на вулицях цього чарівного міста. Оці сидіння над книгами і документами дали нам можливість висловлювати свою точку зору та ділитися своїми знаннями в розділі «Про історію». Сподіваюся, що цим, ми зможемо вас переконати в історичній достовірності всіх наших екскурсій. Ці ж знання ми з успіхом експлуатуємо, коли організовуємо для туристів та одеситів різноманітні квести й міські ігрища.

Особлива наша гордість це ціла низка авторських екскурсій, яку ми розробили і проводимо спеціально для одеситів – гурманів міської історії. І тут ми щодня можемо хвалитися новими знахідками.

Приїжджайте до нас в Одесу, і ми Вам розповімо про Одесу те, що Ви напевно не знали! Ми Вам покажемо те, чого Ви ніколи не бачили! Ми Вам це зробимо так, що Ви цього ніколи не забудете! Ми вас поселимо, нагодуємо і покатаємо так смачненько, що вам буде не соромно про це розповісти на роботі старшому менеджеру. А, головне – ми проведемо для вас незвичайні екскурсії по незвичайній Одесі. І ми зможемо закохати Вас в нашу Одесу назавжди. Ми і самі закохуємося в це місто щодня і щогодини. Ходімо з нами!

Ми Вам розповімо за всю Одесу!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment