Разом весело крокувати

ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Детская экскурсия Одесса

Всі діти дуже люблять гуляти, правда? Ось закрийте очі і уявіть, що ви гуляєте по улюбленому місту. Світить сонечко, вам посміхаються одеські вулиці, стрибають сонячні зайчики в вікнах красивих будинків. А в Одесі дуже багато красивих будівель, прекрасних палаців, вулиць, бульварів …. Багато з них зберігають свої старі таємниці.

Але є людина, якій ці таємниці відомі, і вона із задоволенням ділиться ними з дітьми – це наш гід-екскурсовод!

Нам здається, що дитячу екскурсію по Одесі повинен вести той, хто по-дитячому закоханий в Одесу. І така людина є! Ми вас з нею познайомимо.

Під час дитячої екскурсії вона поділиться з маленькими одеситами (та юними мандрівниками з інших міст) своїм великим секретом. Виявляється, вона, як і всі діти, любить просто гуляти по Одесі. Але гуляти з користю. Гуляти, придумуючи нові види дитячих екскурсій. Адже це дуже здорово, що на екскурсію можна відправитися з людиною, яка знає багато всякого цікавенького про кожну вулицю, кожен провулочок, кожен будинок і кожен камінчик.

Тому кличте своїх батьків, бабусь та дідусів. І друзів не забудьте! Всіх-всіх … Давайте вирушимо на дитячу (а по секрету, на дорослу) екскурсію по Одесі.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською.

Фотографії екскурсії

Замовити екскурсію «Разом весело крокувати»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  3 коментарі

  1. Александр, от имени всей семьи и наших мальчишек особенно, большое спасибо за экскурсию. Они под впечатлением от рассказов и самих катакомб. Весь вечер вспоминали увиденное. Им понравилось и всё про город. Надеемся на новые экскурсии.
   Все Антиповы.

  2. Ребята! Спасибо огромное от Сашеньки, Даньки и Сонечки, которые теперь мечтаю поехать в Одессу еще и еще:) И от их мамы:) За то, что дети настолько увлеклись, смогли за два коротких дня пережить столько событий, и почерпнуть информацию:)

   • Выросших и потолстевших Саньку, Даньку и Соньку ждём с нетерпением ещё! Ох и славненькие же они у вас!!!
    Мы тут в Одессе даже соскучиться успели по ним…

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment