ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Детская экскурсия Одесса

Всі діти дуже люблять гуляти, правда? Ось закрийте очі і уявіть, що ви гуляєте по улюбленому місту. Світить сонечко, вам посміхаються одеські вулиці, стрибають сонячні зайчики в вікнах красивих будинків. А в Одесі дуже багато красивих будівель, прекрасних палаців, вулиць, бульварів …. Багато з них зберігають свої старі таємниці.

Але є людина, якій ці таємниці відомі, і вона із задоволенням ділиться ними з дітьми – це наш гід-екскурсовод!

Нам здається, що дитячу екскурсію по Одесі повинен вести той, хто по-дитячому закоханий в Одесу. І така людина є! Ми вас з нею познайомимо.

Під час дитячої екскурсії вона поділиться з маленькими одеситами (та юними мандрівниками з інших міст) своїм великим секретом. Виявляється, вона, як і всі діти, любить просто гуляти по Одесі. Але гуляти з користю. Гуляти, придумуючи нові види дитячих екскурсій. Адже це дуже здорово, що на екскурсію можна відправитися з людиною, яка знає багато всякого цікавенького про кожну вулицю, кожен провулочок, кожен будинок і кожен камінчик.

Тому кличте своїх батьків, бабусь та дідусів. І друзів не забудьте! Всіх-всіх … Давайте вирушимо на дитячу (а по секрету, на дорослу) екскурсію по Одесі.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською.

Фотографії екскурсії

Замовити екскурсію «Разом весело крокувати»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

3 коментарі

  1. Александр, от имени всей семьи и наших мальчишек особенно, большое спасибо за экскурсию. Они под впечатлением от рассказов и самих катакомб. Весь вечер вспоминали увиденное. Им понравилось и всё про город. Надеемся на новые экскурсии.
    Все Антиповы.

  2. Ребята! Спасибо огромное от Сашеньки, Даньки и Сонечки, которые теперь мечтаю поехать в Одессу еще и еще:) И от их мамы:) За то, что дети настолько увлеклись, смогли за два коротких дня пережить столько событий, и почерпнуть информацию:)

    • Выросших и потолстевших Саньку, Даньку и Соньку ждём с нетерпением ещё! Ох и славненькие же они у вас!!!
      Мы тут в Одессе даже соскучиться успели по ним…

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment