ЕКСКУРСІЯ ПО ГАСТРОНОМІЧНІЙ ОДЕСІ

Смачна Одеса Тривалість:
2,5 години

Смачна ОдесаВартість:
650 грн – дорослі
400 грн – ребенок до 12 лет

Смачна ОдесаТип:
Пішохідна

Экскурсия гастрономическая Одесса

Одеська кухня ввібрала в себе аромати та смаки грецької, молдавської, української, польської, єврейської, німецької, італійської… Ось скільки народів мешкало в цьому портовому південному місті, стільки сотень рецептів зібралося в єдину куховарську книгу під назвою ОДЕСА.

На цій екскурсії все це можна буде не тільки почути, а й покуштувати. Ні, ну не все-все (луснете ж!), але багато і найсмачніше.

І бессарабські плацинди з тамтешнім вином на місці найстарішого питного закладу ще з «доодеською» історією; і пивне меню легендарного «Гамбринуса»; і незабутнє (в хорошому сенсі) місце громадського харчування ще радянських часів.

А розповіді, де пив Пушкін, що їв Бабель, де улюблена пивна Корнія Чуковського та Івана Буніна, куди ходили багаті одесити, та чим набивали живіт припортові босяки … все це буде на цій екскурсії.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською та англійською.

Розклад екскурсії можна подивитися тут >>

Фотографії екскурсії «Смачна Одеса»

Замовити екскурсію «Смачна Одеса»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

Вартість пішохідної екскурсії за розкладом – 650 грн за дорослого і 400 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

1 коментар

  1. До сих пор под впечатлением от поездки в Одессу! Спасибо Вам за “Вкусную Одессу” с Аленой Калетинской! Это было ну очень вкусно, очень атмосферно и очень душевно! Микс из хорошей еды, выпивки и замечательных рассказов-это очень вкусно!
    До новых встреч!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment