Смачна Одеса

ЕКСКУРСІЯ ПО ГАСТРОНОМІЧНІЙ ОДЕСІ

Тривалість:
2,5 години

Вартість:
650 грн – дорослі
400 грн – ребенок до 12 лет

Тип:
Пішохідна

Экскурсия гастрономическая Одесса

Одеська кухня ввібрала в себе аромати та смаки грецької, молдавської, української, польської, єврейської, німецької, італійської… Ось скільки народів мешкало в цьому портовому південному місті, стільки сотень рецептів зібралося в єдину куховарську книгу під назвою ОДЕСА.

На цій екскурсії все це можна буде не тільки почути, а й покуштувати. Ні, ну не все-все (луснете ж!), але багато і найсмачніше.

І бессарабські плацинди з тамтешнім вином на місці найстарішого питного закладу ще з «доодеською» історією; і пивне меню легендарного «Гамбринуса»; і незабутнє (в хорошому сенсі) місце громадського харчування ще радянських часів.

А розповіді, де пив Пушкін, що їв Бабель, де улюблена пивна Корнія Чуковського та Івана Буніна, куди ходили багаті одесити, та чим набивали живіт припортові босяки … все це буде на цій екскурсії.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською та англійською.

Розклад екскурсії можна подивитися тут >>

Фотографії екскурсії «Смачна Одеса»

Замовити екскурсію «Смачна Одеса»

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

  [ult_buttons btn_title=”Переглянути розклад” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftudoy-sudoy.od.ua%2Fraspisanie-ekskursii%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”256″ btn_height=”45″ btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_color_hover=”#81d742″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#3d1707″ btn_color_border_hover=”#81d742″ btn_border_size=”1″ btn_radius=”5″ btn_font_style=”font-weight:bold;” btn_font_size=”desktop:18px;”]

  Вартість пішохідної екскурсії за розкладом – 650 грн за дорослого і 400 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

  1 коментар

  1. До сих пор под впечатлением от поездки в Одессу! Спасибо Вам за “Вкусную Одессу” с Аленой Калетинской! Это было ну очень вкусно, очень атмосферно и очень душевно! Микс из хорошей еды, выпивки и замечательных рассказов-это очень вкусно!
   До новых встреч!

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment