ГЕРОЇЧНА ОДЕСА

ЕКСКУРСІЯ ПРО ВІЙСЬКОВУ ІСТОРІЮ

Экскурсия по героической Одессе

Ще до того, як ви записалися на екскурсію «Героїчна Одеса», ось кілька фактів, які не дозволяють вам ставитися до Одеси несерйозно:

 • Одеса – найперше в Україні місто-герой.
 • 73 дні Одеса та її захисники билися в повному оточенні, маючи сполучення з Великою землею тільки морем.
 • Протягом усього цього часу співвідношення між нашими та німецько-румунськими військами зберігалося в середньому 7 до 1 на користь ворога.
 • Коли ворог замкнув кільце оточення навколо міста, у Одеси зовсім не було готових оборонних споруд, пристосованих для тривалої оборони. Місто оточував голий степ. Всю лінію оборони одесити побудували своїми руками всього за кілька тижнів.
 • Операція з евакуації захисників міста та операція зі звільнення Одеси були проведені настільки витончено і злагоджено, що міська архітектура практично не постраждала. Дякуємо тим, хто своїм героїзмом зберіг Одесу для нас.
 • Одеса – єдине місто, яке налагодило випуск своїх власних танків та назвало їх (як і повинно бути в Одесі) власним, оригінальним ім’ям «НП» – «На переляк». Два таких танка досі прикрашають вулиці міста. Під час екскурсії «Героїчна Одеса» про все це можна дізнатися і відчути.

А ще … А ще міни робили в банках з-під халви, а гранати в пляшках з-під шампанського. І батареї для радіостанцій партизани примудрялися купувати у румунів, і шифровки на Москву передавали добірним матом, а німці, навіть, запеленгувавши дані, не в змозі були зрозуміти сенсу. А ще в Одесі за два з половиною роки окупації ні на день не припинявся опір ворогові, незважаючи на те, що румуни і німці знищили тут близько 220 тисяч осіб … І ще є тисячі фактів та імен про війну, про революцію, про подвиги, які змушують нас і без всяких екскурсій пишатися своєю Одесою. Це дуже гарне і сильне місто. Приїжджайте, ми проведемо вам найцікавішу екскурсію по місту-герою, і ви полюбите героїчну Одесу так само сильно, як любимо її ми.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською.

Фотографії екскурсії Героїчною Одесою

Замовити екскурсію Героїчною Одесою

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  1 коментар

  1. Извините, что не сразу “отозвалась” отзывом. Подвигла неожиданная реакция детей класса, спустя три недели после экскурсии. Они поездку не забыли и во время урока (говорили о войне), они снова вспомнили то, что вы им рассказывали и стали живо это обсуждать. Для меня это было неожиданностью и приятным удивлением. Как оказалось, они не только всё запомнили, но и приумножили свои знания (не все конечно, но… ). Значит Вам удалось пробудить в них интерес к этой сложной теме и ясно им донести основные идеи – правильно, не заполитизирован но и беспристрастно. Вот поэтому решила написать слова благодарности и уважения к вашей работе. Вы делаете хорошее дело занимаясь воспитанием и просвещением. Спасибо от меня лично и наших учителей. До новых встреч, думаю уже в новом учебном году мы увидимся снова.

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment