ЕКСКУРСІЯ ПРО ВІЙСЬКОВУ ІСТОРІЮ

Экскурсия по героической Одессе

Ще до того, як ви записалися на екскурсію «Героїчна Одеса», ось кілька фактів, які не дозволяють вам ставитися до Одеси несерйозно:

  • Одеса – найперше в Україні місто-герой.
  • 73 дні Одеса та її захисники билися в повному оточенні, маючи сполучення з Великою землею тільки морем.
  • Протягом усього цього часу співвідношення між нашими та німецько-румунськими військами зберігалося в середньому 7 до 1 на користь ворога.
  • Коли ворог замкнув кільце оточення навколо міста, у Одеси зовсім не було готових оборонних споруд, пристосованих для тривалої оборони. Місто оточував голий степ. Всю лінію оборони одесити побудували своїми руками всього за кілька тижнів.
  • Операція з евакуації захисників міста та операція зі звільнення Одеси були проведені настільки витончено і злагоджено, що міська архітектура практично не постраждала. Дякуємо тим, хто своїм героїзмом зберіг Одесу для нас.
  • Одеса – єдине місто, яке налагодило випуск своїх власних танків та назвало їх (як і повинно бути в Одесі) власним, оригінальним ім’ям «НП» – «На переляк». Два таких танка досі прикрашають вулиці міста. Під час екскурсії «Героїчна Одеса» про все це можна дізнатися і відчути.

А ще … А ще міни робили в банках з-під халви, а гранати в пляшках з-під шампанського. І батареї для радіостанцій партизани примудрялися купувати у румунів, і шифровки на Москву передавали добірним матом, а німці, навіть, запеленгувавши дані, не в змозі були зрозуміти сенсу. А ще в Одесі за два з половиною роки окупації ні на день не припинявся опір ворогові, незважаючи на те, що румуни і німці знищили тут близько 220 тисяч осіб … І ще є тисячі фактів та імен про війну, про революцію, про подвиги, які змушують нас і без всяких екскурсій пишатися своєю Одесою. Це дуже гарне і сильне місто. Приїжджайте, ми проведемо вам найцікавішу екскурсію по місту-герою, і ви полюбите героїчну Одесу так само сильно, як любимо її ми.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською.

Фотографії екскурсії Героїчною Одесою

Замовити екскурсію Героїчною Одесою

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

1 коментар

  1. Извините, что не сразу “отозвалась” отзывом. Подвигла неожиданная реакция детей класса, спустя три недели после экскурсии. Они поездку не забыли и во время урока (говорили о войне), они снова вспомнили то, что вы им рассказывали и стали живо это обсуждать. Для меня это было неожиданностью и приятным удивлением. Как оказалось, они не только всё запомнили, но и приумножили свои знания (не все конечно, но… ). Значит Вам удалось пробудить в них интерес к этой сложной теме и ясно им донести основные идеи – правильно, не заполитизирован но и беспристрастно. Вот поэтому решила написать слова благодарности и уважения к вашей работе. Вы делаете хорошее дело занимаясь воспитанием и просвещением. Спасибо от меня лично и наших учителей. До новых встреч, думаю уже в новом учебном году мы увидимся снова.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment