ЕКСКУРСІЯ ХРАМАМИ ОДЕСИ (РЕЛІГІЇ ОДЕСИ)

ДОРОГА ДО ХРАМІВ Тривалість:
2,5 години

ДОРОГА ДО ХРАМІВТип:
Автобусна
Вартість:
250 грн – взрослый
100 грн – детский

ДОРОГА ДО ХРАМІВТип:
Пішохідна
Вартість:
150 грн. – взрослы
50 грн. – діти до 12 років

Экскурсия по храмам Одессы (Религии Одессы)

«Ми так вам раді, що вчора на честь вашого приїзду рабіни по всіх мінаретах в дзвони били» – ось такої нісенітниці ви на цій екскурсії ніколи не почуєте.

По-перше, наші екскурсоводи занадто професіональні, щоб говорити такі дурниці.

По-друге, ми більш ніж поважаємо релігійні почуття представників будь-яких конфесій і завжди наголошуємо це на наших екскурсіях.

По-третє, ми переконані, що це та область знань, розбиратися у якій просто необхідно, щоб не потрапити в халепу.

Ось чому екскурсію храмами Одеси ми довіряємо лише найкращим екскурсоводам. Лише одиниці з них зможуть провести вас православними, католицькими, іудейськими та мусульманськими храмами та з однаковою повагою і розумінням розповісти про кожну з них. Лише одиниці можуть продемонструвати всю глибину одеської толерантності.

А головне, що ця екскурсія одна з найкрасивіших і різноманітніших.

А все тому, що ми маємо, що вам показати!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, грецькою, іспанською, польською.

Розклад екскурсії можна подивитися тут >>

Замовити екскурсію храмами Одеси

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

Вартість пішохідної екскурсії за розкладом – 150 грн за дорослого і 50 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно). Вартість автобусно-пішохідної екскурсії за розкладом – 250 грн за дорослого і 100 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

4 коментарі

 1. Спасибо Максиму за грамотную, насыщенную, профессиональну ю экскурсию по храмам вашего города. Приятно и неожиданно было узнать в конце, что у экскурсовода специализирован ное теологическое образование. Хотя по знаниям, могли бы и догадаться ) 😳
  Очень жаль, что не все места, смогли посетить. Теперь будем знать, что выбор дня экскурсии имеет своё значение. Но, тем более есть повод приехать ещё раз в Одессу. (как хорошо, что в Вашем городе снова мир и покой). До новых встреч!
  Светлана Чумаченко

 2. Приехали в Одессу на выходные и приняли участие (иначе не скажешь) в потрясающей экскурсии «20000 льє під землею». Гид умничка! Слушать его было одно удовольствие. Узнали и увидели много нового и интересного. Все с юмором, дружно и приятно. В конце экскурсии даже напоили чаем с пряниками.
  В следующий раз непременно обратимся к Вам, ведь список экскурсий не маленький и уверена, они будут столь же интересны.
  Огромное Вам спасибо!

 3. Сегодня были на обзорной экскурсии по Одессе. Андрей (Пушкин) – это настоящий асс. Спасибо вашей компании, за такие увлекательные 3 години. Это уже третья экскурсия в нашей практике. Вы – лучшие.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment