Тільки не треба нам розповідати ...

ЕКСКУРСІЯ ОДЕСОЮ ДЛЯ ОДЕСИТІВ

Экскурсия по Одессе для одесситов

Якось  наш керівник та ідейний натхненник Олександр Бабіч проводив чергову екскурсію ОдесОЮ. Погодьтеся, для екскурсовода це нормальне заняття. Та й екскурсія була звичайнісінька – «Курйози Одеси». Слухачами була в усіх відношеннях приємна компанія (дві сім’ї з дітьми).

На питання: «А ви звідки?» Вони якось «з’їхали з теми» (вибачте за сленг). І черв’ячок сумніву почав точити нашого Олександра майже відразу, а до середини екскурсії й зовсім майже згриз ідейного натхненника. Прокололися «гості» на тому, що занадто голосно дивувалися, захоплено цокали язиком і охали … Коротше, Олександр мав рацію: вони були одеситами!!!

Добре начитаними, ерудованими, люблячими наше місто (і діти у них виявилися такими ж). У підсумку, екскурсовод і гості залишилися задоволені один одним. Більш того, розійшлися друзями, та вони записалися ще на дві екскурсії до нас!!! Приємно, чорт забирай!

Ми завжди отримуємо море задоволення від екскурсій ОдесОЮ, проведених саме для одеситів. На прогулянку записуються батьки з дітьми, бабусі зі своїми дідусями, були іменинники з гостями та товариші по чарці з друзями, були веселі студенти і сумні (до якогось моменту) колеги по офісу… Та кого тільки не було! Незмінним залишається результат: одесити відкривають для себе Одесу!

Вам варто сходити на екскурсію по Одесі для одеситів. Хоча б тому, що навіть в знайомих вам місцях (Приморський бульвар, Дерибасівська, Катерининська, Шахський палац), ми покажемо вам не менше десятка небачених вами раніше об’єктів (кожному з яких не менше 100 років) і розповімо не менше 50-ти невідомих раніше фактів про Одесу.

Ну що, одесити, прогуляємося містом!?!?

Ми віримо в Одесу, і вона нас ще жодного разу не розчарквала.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською.

Замовити екскурсію «Тільки не треба нам розповідати …»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  1 коментар

  1. Очень странно, прожив в Одессе столько лет, идти на экскурсию по Одессе. Но мы пошли и не пожалели. Спасибо Андрею-экскурсо воду и Андрею-водителю . Вы нам открыли нашу Одессу. День рождения получился!!!
   На следующий праздник, мы снова с вами, но уже с новым маршрутом! Надеюсь вы нас не разочаруете!!!

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment