Високо сиджу, далеко дивлюся

ЕКСКУРСІЯ ПРО ГРАДОНАЧАЛЬНИКІВ ОДЕСИ

Нам гріх скаржитися! Ми не знаємо, чи може пишатися своїми зверхниками Моршанськ (а де це?), але Одесі завжди на керівників міста (за малим винятком) щастило. Хоча навіть ці «винятки» вносили певну радість в наші сірі будні: було над ким покепкувати! Про них ми теж можемо поговорити під час цієї екскурсії.

Але ми не про них! Нам миліше Рішельє і Ланжерон, Воронцов і Де Рібас, Маразлі і Коцебу, Крузенштерн і Толстой. А ще в історії Одеси були Тотлебен, Пустошкін, Анненков, Строганов, Казначеєв, Інзов, Бухарін, Гудін-Левкович та багато інших.

Ну як про таких не розповісти на екскурсії!? Як не показати ті будинки, де вони жили в Одесі!? Як не згадати їх славні діяння в нашому чарівному місті!? Ну хоч би для того, щоб порівняти з діяннями нинішньої влади (не проти ночі буде згадано – тьху-тьху-тьху).

Пам’ятається, ще Ленін колись міркував про роль особистості в історії. Ось і ми під час цієї екскурсії по Одесі можемо поговорити про роль особистості в історії Одеси.

А на особистостей нам щастило! Але це ми вже повторюємося … Стоп! Продовжимо про НИХ під час екскурсії.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською.

Фотографії екскурсії про градоначальників Одеси

Замовити екскурсію «Високо сиджу, далеко дивлюся»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment