Де ми робимо базар

Екскурсія ринками Одеси

Экскурсия по одесским рынкам

Скільки в Одесі базарів та ринків не знає навіть наш мер. Так ми і йому розповімо.

Ні, не про ті підозрілі осередки «малого бізнесу» у нашому місті. На цій екскурсії ми розповімо про історію ринків нашого міста – найважливіших органів цього завжди молодого та квітучого організму на ім’я Одеса. Ми провеземо ваші організми найвідомішими базарами міста, ви вдихнете дух Одеси і ще дещо (про що просимо поки що не думати).

Старокінний ринок, Новий Базар, Привоз та Сінний ринок, Кіровський сквер та Грецький базар, та «щось ще з чимось-там»… Це та екскурсія, яка дає відчути весь настрій Одеси. Це та поїздка, що дає зрозуміти, чому Одесу в усьому світі уявляють саме такою.

Більш того, там можна послухати не тільки екскурсовода (тут ми дітям будемо закривати вуха) і скуштувати не тільки бринзу (тут ми їм будемо відкривати рота).

P.S. Від нашого агентства прохання: перед екскурсією «Базари Одеси» не наїдатися.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською.

Фотографії екскурсії Одеськими ринками

Замовити екскурсію ринками Одеси

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment