Чумацькими шляхами

Екскурсія-подорож «Чумацькими шляхами»

Це унікальна українська історія аутентичних етапів заселення Одеси та наших південних степів. І цікаво в ній те, що кожне місце, історія та локація цієї пригоди будуть справжніми, непідробними, з 250-річним віком. То ж вирушимо за Куяльницькою сіллю Чумацьким шляхом. Дізнаємось разом про українську історію Одеси.

Наше місто побудоване з каміння-черепашника, що його тут видобували козаки. Тому ми пропонуємо відвідати катакомбні житла 18-го сторіччя, місця старовинного видобутку каміння. Цікаво те, що сьогодні, у ХХІ сторіччі, в них досі живуть нащадки козаків. Прямуючи  маршрутом легендарного очеретяного трамваю, ми зазирнемо на козацьке кладовище на Хаджибейській дорозі, де досі збереглись кам’яно-рубані козацькі хрести 18-го сторіччя. Проїдемо степом в міжлимання, де протягом 500 років пролягав Чумацький шлях. Звідси їх воли розвозили сіль по всій Україні.

По дорозі у «Музеї Козацтва» ми дізнаємось чимало нового з козацької історії та козацького побуту. А кцент зробимо на вдяганні у козацьке вбрання.

Завершимо подорож гостинним прийомом і смачним обідом в українській етно-садибі «Козацька родина» в селі Маринівка. Просто з воріт зануримось у щиру, яскраву, не вимушену атмосферу добра, затишку, яскравої етніки. Як увійдемо зачаровані, так і поїдемо з безглуздою щасливою посмішкою на обличчі.

В програмі – зустріч-частування домашнім перваком «Іринівка», канапки з салом-огірочком, огляд старовинної бабиної етно-хати, щедрий домашній обід, українські пісні, перевдягання та фотографування в українських костюмах, майстер-клас з плетіння ляльок-мотанок та трав’яний чай для гарної зворотньої дороги.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: русский, украинский.

Маршрут (плановий)

Початок подорожі
10:30-11:00 Розповідь про козацьку історію у «Музеї Козацтва».
11:00-12:20

Переїзд по маршруту легендарного очеретяного трамваю

Огляд залишків хрестів на козацькому кладовищі

Відвідання катакомбних жител

12:20-12:50 Переїзд по міжлиманню до Ільїнки
12:50-13:40

Куяльницький лиман (фотографування, збирання солі)

Діючі видобутки каміння

14:00 Приїзд в етно-садибу Маринівка
14:00-17:00 Зустріч, частування, обід, переодягання, майстер-класи, співи
17:00-18:00 Дорога додому

Фотографії туру

Замовити екскурсію-подорож «Чумацькими шляхами»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]

    Залишити відповідь

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Post comment