На гондолі від Вільково до Венеції

Екскурсія (Тур) у Вилкове

Тривалість:
14 годин

Вартість:
915 грн. дорослі
885 грн. (діти до 12 років)

Тип:
Автобусно-пішохідна

Экскурсия (тур) в Вилково

Одного разу після відвідин Вилкове ми переконалися, що Вилкове – це українська Венеція! Потім ми побували там ще кілька разів, звозили туди своїх друзів і родичів своїх друзів, і прийшли до думки, що Вилкове краще, ніж Венеція! А головне – Вилкове ближче.

Там, в цій Венеції, і половини немає того, що можна побачити в Вилково: це широкий Дунай і вузькі, заплутані, затишні єрики; три врожаї полуниці та вино Новак; «Нульовий кілометр» і вихід в Чорне море (чисте і живе); вилківський полуничний та рибний базари; плантації очерету з дикими тваринами і добрі вилківчани, що гуляють по своїм дерев’яним кладочкам від хати до хати та від магазину до паркану; довгі човни, запливають у двори; і … автомобілі, яким незатишно від такої великої кількості плаваючих конкурентів!

Важко описати відпочинок в Вилкове в двох словах на сайті. Це треба побачити. Ось ми і запрошуємо всіх на екскурсію до Вилкове!

Там ви все це побачите відразу за один день. Захочете залишитися на ніч (ми не знаємо, як на вас Новак подіє) – тоді заночуєте в затишних зрубах прямісінько на одному з малесеньких острівців. Поїсте вилківської юшки та хорошого м’яса.

А на ранковому світанку ще й порибалите з балкону власного номеру. Ви можете вийти з будиночка, зробити два-три кроки і одразу закидувати снасть … Ви можете сісти на хороший човен, відплисти до одного з дунайських єриків і тихо рибалити на самоті … Ви можете на катері помчати по одному з рукавів дунайської дельти і опинитися там, де є риба, але немає людей … де ви таке ще бачили ?!

P.S.: Тут на місці, під час екскурсії, у нас виникла ідея, а давайте Венецію називати «Італійське Вилкове»!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, англійською.

Розклад екскурсії можна подивитися тут >>

Фотографії з екскурсії у Вилкове

Замовити тур у Вилкове

[ultimate_modal modal_title=”Заказать сопровождающего гида на день” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

  [ult_buttons btn_title=”Переглянути розклад” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftudoy-sudoy.od.ua%2Fraspisanie-ekskursii%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”256″ btn_height=”45″ btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_color_hover=”#81d742″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#3d1707″ btn_color_border_hover=”#81d742″ btn_border_size=”1″ btn_radius=”5″ btn_font_style=”font-weight:bold;” btn_font_size=”desktop:18px;” el_class=”external” rel_attr=”external”]

  Вартість автобусно-пішохідної екскурсії за розкладом – 915 грн за дорослого і 885 грн за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

  2 коментарі

  1. Здорово, здорово, здорово!!! Суперское место. Захотелось остаться там на долго. Ну, хотя бы на несколько дней. Вдали от всей этой городской суеты…

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment