Екскурсія в Шабо з дегустацією

ЕКСКУРСІЯ ПО «ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ВИНА ШАБО» З ДЕГУСТАЦІЄЮ

«Шум, суперечки – легке вино
З льохів принесено…»

Тривалість:
8 годин

Вартість:
800 грн – дорослі
650 грн – діти до 12 років

Тип:
Автобусно-пішохідна

Экскурсия по «Центру культуры вина Шабо» c дегустацией

Ви ж не збираєтеся прожити найщасливіші дні свого життя тверезими? Ні? Тоді треба додати яскравості в ваше і без того не нудне перебування в Одесі.

Традиційно для наших екскурсій  процес отримання задоволення є сумісним з процесом інтелектуального збагачення.

Перекладемо це на нормальну мову: «А давайте трохи вип’ємо в приємній та розумній компанії»!

Після кількох днів роботи підряд організму необхідно відпочивати. Для цього в тижні існує пара днів; як правило, це кошерна субота і православна неділя. Після декількох робочих місяців організму належить трішечки більше вихідних, і він починає передчувати святу відпустку. І коли ви вже перевтілюєтеся в рід особливо везучих  homo sapiens turistikus, то просто зобов’язані поїхати в Одесу, де відпочинок буде всебічним, а, головне, веселим.

Насамперед після дороги потрібно розслабитися, і ось тут ми пропонуємо поїздку на винний завод Шабо, де ви зможете ознайомитися з Теорією культурного пиття.

На питання: «А це цікаво?»

Відповідаємо: «То є так!!!»

З невідомих науці причин вважається, що в окремі дні календаря пити корисно та весело і навіть необхідно, а в інші – сумна та невдячна справа і взагалі алкоголізм. Подорож в Одесу входить в ті дні, коли трішки випити  – кориснонеобхідновесело!

Можливо багато хто з вас думає, що виробництво вина відбувається саме таким чином, як всім нам показав Адріано Челентано років 20 назад у фільмі «Приборкання норовливого» …

экскурсия в шабо

Екскурсія в Шабський центр культури вина

Але ми вам відповімо, що все не так просто, як здається особам культурно споживаючим!!!

В Одесі кажуть: «Через цю п’янку навіть нема коли випити склянку вина». Але якщо вже ви надумали відвідати наші краї, де виноробством займалися споконвіку, то буде грішно не знайти часу на відвідування перлини українського виноробства – Шабо.

Що вас чекає в центрі культури вина «Шабо»:

Центру культуры вина Шабо

Цікавість номер один – старовинний «Королівський підвал», створений понад 200 років тому; стародавній хересний підвал; гігантські підземні сховища, розташовані на глибині п’яти і дев’яти метрів під землею.

Враження номер два – незвичайний музей-лабіринт із загадковими стародавніми міфами.

Розвага номер три – кінозал, в якому ви побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардане, швейцарського винороба.

Пізнавальна частина – величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів; унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом; сучасний Цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутелювання і збереження природних властивостей вина.

І, звичайно, довгоочікуваний хепі-енд екскурсії – знайомство з продукцією ТМ «Шабо» в кришталевому дегустаційному залі, який розташований на «мінус п’ятому» рівні під землею серед бочок.

Экскурсия по «Центру культуры вина Шабо» c дегустациейНевелика порада для дам: не забудьте взяти фотоапарат, бо там стільки шикарних пейзажів (фонтан, альтанка, місточок тощо), що можна буде ставити нову аву в соцмережах кожен день, на заздрість сусідок-дачниць.

Секретна порада для чоловіків: поки будете їхати на завод, намагайтеся знайти непитущого і надалі тримайтеся його. Є ймовірність, що при дегустації його вино може перекочувати до вас, і ви зможете в повній мірі насолодитися витонченим смаком дивовижного еліксиру. Щоб ви були здорові сто років!

P.S.: А можна для порівняння відвідати 2-3 заводи за 2-3 дні. Ото вже печінка порадіє …

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, англійською.

Розклад екскурсії можна подивитися тут >>

Замовити екскурсію в Шабо з дегустацією

Ця екскурсія входить до складу «Екскурсія в Білгород-Дністровську фортецю»

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

  [ult_buttons btn_title=”Переглянути розклад” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftudoy-sudoy.od.ua%2Fraspisanie-ekskursii%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-custom” btn_width=”256″ btn_height=”45″ btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_color_hover=”#81d742″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_border_style=”solid” btn_color_border=”#3d1707″ btn_color_border_hover=”#81d742″ btn_border_size=”1″ btn_radius=”5″ btn_font_style=”font-weight:bold;” btn_font_size=”desktop:18px;” el_class=”external” rel_attr=”external”]

  Вартість автобусно-пішохідної екскурсії за розкладом – 800 грн. за дорослого і 650 грн. за дитину до 12 років (діти до 6 років безкоштовно).

  5 коментарів

  1. Ира, что ж Вы так громко, на всю страну про “их фирменный магазин”!? 😮
   Мы его для себя берегли и для лучших друзей. А теперь, что нам останется??? 😥
   А, если серьёзно, то мы с Вами абсолютно согласны: Шабо – волшебное место!

  2. Когда ехали в Одессу, даже не знали, что это край виноделов.
   Спасибо за порекомендованную поездку в Белгород и Шабо. Дегустация – чудная!
   И очень понравился их фирменный магазин.
   Хотим ещё!!!

  3. На прошлой неделе ездила от вашего агентства в Шабо и Белгород. Получили массу удовольствия. Очень интересная экскурсия, приятный водитель, веселая атмосфера. Спасибо вам большое. В следующий раз поеду только с вами)))))

  4. Привет все было супер . мы сами туда приехали .. про магазин и завод так же отлично купил на 1000 гр. и по дороге у людей затарился молодое вино 30 гр 1.5 литра.. водка-самогонка. .. для шашлыков самый раз. меня порадовал очень это регион ШАБО и ЗАТОКА .

  5. Не ожидала, что в Одессе есть экскурсии мирового уровня.
   Видно, что и завод и тур построен с любовью. Все продумано до мелочей!
   В восторге от места и ресторанчика рядом.

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment