Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)
Агентство Тудой Сюдой

Наші гіди

Кажуть, що Ньютон говорив: «Якщо я бачив далі, ніж інші, то це тому, що стояв на плечах гігантів». Перефразуємо: «Якщо ми розповідаємо про Одесу яскравіше за інших, то це тому, що у нас це роблять кращі гіди міста».

У цій фразі немає і частки лукавства – ми дійсно зібрали в команду «Тудою-Сюдой» найбільш знаючих, харизматичних, інтелектуальних, симпатичних і ненудних екскурсоводів. Всіх інших, які прийшли на кастинг, але не здали нашого іспиту, ми спалили на вогнищах з архівних папок ХІХ століття, які вони не змогли завчити напам’ять.

Про тих, що вижили на вогнищах екскурсійної інквізиції, ви можете прочитати нижче і вибрати того, хто вам здасться самим адекватним.

Це Альона Калетинська

Альона – найкращий наш гід! Коли вона йде по вулиці, шию вивертають навіть пам’ятники одеським градоначальникам. Альона настільки добре володіє географією, що навіть бачила глобус. Вона може за добу розробити екскурсію про що завгодно. Так, одного разу вона за 23 години розробила маршрут про продавців соняшникового насіння Одеси. В її асортименті півтора десятка екскурсій, не враховуючи її улюблені – «Жінки Одеси» і «Смачна Одеса».

Це Андрій Дембіцький

Андрій – найкращий наш гід. Андрій настільки схожий на Федора Михайловича Достоєвського, що його всі так і називають – Олександр Сергійович Пушкін. Міжнародними експертами (всіма трьома) Андрій визнаний кращим в світі знавцем коньяків, тютюну та дитячих пустощів. Він чемпіон України з буриме і видобутку солі без застосування буріння. Андрій блискуче водить всі екскурсії, але особливо гарний він був на восьми останніх!

Це Ганна Ротар

Аня – найкращий наш гід. До появи першого сина Аня так часто водила «Кримінальну Одесу», що її коронували злодії Молдаванки. Її велика родина так любить Аніні екскурсії, що завчили всі тексти напам’ять. Вона перший екскурсовод в світі, який вів групу навколо Оперного театру 4 дні.

Кращі екскурсії Ані – всі! Але ми б рекомендували туристам тільки всі інші.

Це Стас Галіновський

Стас – найкращий наш гід. Стас водить екскурсії німецькою та ще якоюсь мовою. Його дикція настільки бездоганна, що йому заздрять всі папуги Одеського дельфінарію. Стас власноруч відновлював Лютеранську Кірху та Вавилонську вежу. Він уже проводив на арабській мові екскурсію жителям Галапагоських островів.
Стас дійсно водить екскурсії арабською, німецькою та майже російською мовами. А ще він кандидат філософських наук у вигнанні.

Це Надія Андріївна

Надія Андріївна – найкращий наш гід. Вона настільки одеситка, що був проект перейменування міста в «Надеждоандреевск». Вона водила екскурсії всім президентам, прем’єр-міністрам і племінним вождям. Її знанням одеських дворів заздрять Вікіпедія та Лондонське географічне товариство.

Надія Андріївна особисто розробила 84 екскурсії, і 112 з них знаходяться у фінальній стадії. Замовляючи екскурсію з нею, займайте чергу вже з листопада.

Це Олександр Стадницький

Сашко – це найкращий наш гід. Він вільно володіє англійською, іспанською, грецькою, польською та португальською мовами. Іноді він говорить ще на якихось мовах, але цього ніхто не розуміє, окрім нього. При цьому він стверджує що це втрачені мови Атлантиди (піди тепер перевір!). Саша симпатичний парубок, і цього не приховує.

Саша довго боровся з мракобіссям у відділі по боротьбі з мракобіссям Одеської обладміністрації, тому добре водить екскурсії з релігійним та чаклунським відтінком.

Це Ганна Купрій

Аня – найкращий наш гід. Вона настільки хороша, що всім просто добре! Багаторічні спроби всього офісу знайти в Ані вади фактично заблокували роботу «Тудой-Сюдой». Під час екскурсій ми намовляли туристів слухати не її, а когось іншого, але вони навідріз відмовлялися це робити, щиро не розуміючи, що ми від них хочемо.

Аня довго працювала телеведучою, і її мова бездоганна. Коли телевізор вимкнули, вона відразу стала кращим гідом Одеси.

Це Ганна Квятковська

Аня – найкращий наш гід. Її манера водити екскурсії настільки витончена, що Анжеліна Джолі через заздрощі вирішила перекваліфікуватися в гідів-перекладачів, а Бред Пітт уже замовив на вересень Аніну «оглядову» та «Єврейську Одесу». Аня пам’ятає імена всіх міських рабинів, починаючи від створення світу, хоча цього не пам’ятає навіть міський рабин.

Якщо вам захочеться на екскурсію з Анею, візьміть диктофон, фотоапарат і дружину. Хоча дружину можете і не брати!

Це Наталія Лаврова

Наташа – найкращий наш гід. Ще жодного разу нікому не траплявся такий хороший гід. Нам також. А ось вам може пощастити.

Наташа знає так багато, що саме її попросили надиктувати на диктофон нове видання Великої Радянської енциклопедії. Шкода, що не зійшлися в ціні і в назві. А ось ви запросто з Наташею можете зійтися, і потім 2,5 години з задоволенням ходити з нею на екскурсії.

Це Олександр Ровний

Саша – найкращий наш гід. Колись давно у нас був вибір, взяти на роботу Елвіса Преслі або Сашу. Преслі не з’явився на співбесіду, і Саша переміг в конкурсі (тому у нього сережка у вусі). Ми ні дня про це не пошкодували. Кажуть, що Преслі теж. Саша вміє так швидко складати авторські екскурсії, що ми не встигаємо за ним записувати. Добре, що у нього самого феноменальна пам’ять. Нами встановлено, що він пам’ятає дати всіх подій, навіть тих, яких не було.
Якщо ви хочете щось послухати і побачити, то вам варто … за це заплатити Саші.

Це Максим Кириллов

Макс – найкращий наш гід. Він настільки добре знає історію Одеси, що в міському архіві вивісили оголошення: «Не приставайте до нас з питаннями. Ідіть і запитайте у Максима!». Його мобільності заздрять одеські таксисти (а одеським таксистам заздрять одеські пляжні фотографи).

Макс водить невеликі групи, тому що його робота дійсно елітарна.

Марія Котельникова

Маша – найкращий наш гід. Маша водила екскурсії всередині Оперного театру ще до його побудови. Вона знає біографії всіх одеських письменників так, ніби була присутня при народженні кожного з них. Вона настільки фотогенічна, що деякі фотографи відразу при зустрічі дарують їй своє фото, серце і селфі-палицю.

Маша – старший науковий співробітник Літературного музею та кращий фахівець з італійської опери. І цього вона досягла вже в 14 років!

3 коментарі

    • Ирина, добрый день! Написали Вам письмо на указанный e-mail. По данному вопросу есть ряд нюансов, которые лучше обсуждать голосом :)))))

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment