СюдиРемонт і ТудиРемонт

Екскурсія на судоремонтний завод та протиатомний бункер

Тривалість:
4,5 години

ЭкскурсоводВартість:
уточнюйте у менеджера

Тип:
автобусно-пішохідна

Ми можемо показати вам дно! І навіть днище!!! Не лякайтеся – ми вирушимо на Чорноморський судноремонтний завод, одягнемо каски, зайдемо в справжній док і побачимо днище корабля і процес його ремонту. Справжні герої – судоремонтники покажуть, як влаштований док, як працюють піскоструминні машини, які очищають борт від мільйонів мушель, як змінюють гвинти і кермо … Ви звичайно можете нам не повірити, але у них кисень для таких машин подають Міньйoни! Правда !!!

А окреме яскраве враження на цьому закритому заводі – їх бункер. Це єдиний в нашій місцевості бункер 1973 з 100% збереженням всього обладнання і оснащення. Такого ви напевно ніколи не бачили, якщо звичайно ви не начальник Цивільної оборони області!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською.

Фотографії екскурсії

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]