Три по сто в одну чарку

Одеса алкогольна з Володимиром Комаровим

Тривалість:
2,5 години

Экскурсовод:
Володимир Комаров

Тип:
пішохідна

Людина-легенда – Володимир Комаров – як випускник школи гідів «ТудойСюдой» проводить свою авторську екскурсію про історію Одеси алкогольної – “Три по сто в одну чарку”.

Звичайно ж ви знаєте, що в 1799 році в Одесі було 5 трактирів, 5 пивоварень і 6 винокурних заводів. А в 1905 році в місті було 495 ресторанів і трактирів не рахуючи бадег. Але це статистика.

Жива історія одеських закладів може бути тільки у виконанні такого знавця міської історії, як Володимир Комаров – людини-легенди! Шлях почнемо від «Тюльки». Потім згадаємо Велике і Мале алкогольне коло (алкогольна топографія). Розберемося як правильно сходити до Беллочки і Лідочки! Пройдемо повз «Нижній деканат», пивну Брунса, Лібмана, Робіна, Фанконі і Замбріні. Природно, не забудемо «Бабу-Утю» і «Веселу канарку». Зрозуміємо відмінність алкогольної концепції «Червоних» і «Рваних вітрил» ….

Стоп! Це тільки частина тих місць, які Володимир покаже і згадає!

На дану екскурсію дітки не допускаються.
За бажанням може бути проведена з дегустацією.

Фотографії екскурсії

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]