Устриці під Курісами

Тур в замок Курисів і на устричну ферму

Тривалість:
8 годин

Вартість:
Уточнюйте у менеджера

Тип:
Автобусно-пішохідна

Хто такі Куріси ви не знаєте, але тепер є шанс дізнатися! Що таке устриці, ви здогадуєтеся і є 100% ймовірність спробувати!

Маєток Курісів – це дивний і незвичайний архітектурний шедевр нашого краю. Він переживав різні і важкі часи, але тепер там йде реставрація і подивитися це варто. З устрицями, ще простіше: вони переживають тільки те, що ви до них не доїхали і не вжили їх під білий брют!

Єдина устрична ферма в Україні «Устриці Скіфії» чекає вас! І тому пропонуємо вам відпочити в одному з найбільш екологічно чистих місць в Україні, яке називають українським Байкалом. У вільний час: можна купатися і загоряти, якщо дозволить погода (радимо брати з собою купальники, підстилки, перекус, питну воду).

А в перервах між вільним часом ми будемо дегустувати найсвіжіші устриці з холодним ігристим на березі лиману.

Крім того, ви дізнаєтеся як живе і розвивається устриця, чим корисні устриці, дізнаєтеся і побачите їх різноманітність і зрозумієте, що робить устриця, коли обливаєш її лимоном. Звертаємо вашу увагу, що як ростуть устриці ми не побачимо! Так як вирощують цей продукт на глибині 15-20 метрів. Ви ж не готові пірнати на таку глибину? Але вам розкажуть, як відбувається цей процес, покажуть в чому ростять устриць і дадуть відповідь на ваші запитання.

Ви навчитеся розбиратися і дегустувати. Дізнаєтеся, за що устриці люблять жінки і за що поважають чоловіки.

Це НЕ ПРОСТО екскурсія! Це подарунок собі і коханій людині, можливість висловити свої почуття, а ще – спробувати щось нове.

У програму входить:

  • Поїздка в Замок Курісів (село Петрівка, Лиманського району Одеської області) та екскурсія
  • трансфер на Тилігульський лиман
  • супровід гіда в дорозі
  • дегустація 6 устриць
  • 2 келиха смачного іспанського брюта Cavа
  • купання в чистому лимані з солоною водою
  • екскурс в устричну справа від професіоналів
  • можливість придбати свіжих устриць з собою

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, англійською.

Фотографії туру

Замовити

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]