ПОНАЇЖДЖАЛИ ТУТ!

ЕКСКУРСІЯ «БАГАТОНАЦІОНАЛЬНА ОДЕСА»

Экскурсия многонациональная Одесса

Багато любителів подорожувати, побувавши на екскурсії по Одесі, з подивом пізнають архітектуру Риму, Відня або Париу. Зайдемо в Пасаж або Пале-Рояль, помилуємося Кірхою, готелем Лондонський … Маршрут будь-якої одеської екскурсії досить великий і різноманітний. Почувши ці та багато інших аж ніяк не слов’янських назв, ви із захопленням знайдете в Одесі прекрасні зразки світової архітектури. До речі, під час екскурсії по Одесі можна насолоджуватися не тільки архітектурою. Ні з чим не зрівняне задоволення можна отримати, просто читаючи прізвища на поштових скриньках в одеських двориках.

Тільки треба знати, в які двори заходити, та, які ящики розглядати. А ми знаємо! (І повірте, для нас це не просто елемент екскурсії, але ще й цікаве хобі).

Ви, звичайно ж, чули, що нашу Одесу називають мамою. І це не просто так. Одеса-мама свого часу всиновила представників незліченної кількості національностей. Люстдорф, Молдаванка, Грецька, Польська, Єврейська вулиці, Вірменський провулок, Італійський і Французький бульвари, і ще багато вулиць, провулків та районів названих за національною ознакою або вказують на неї. Так що Одеса – мама ду-у-уже навіть багатодітна.

Але ось парадокс, чим більше вона всиновлювала дітей, тим красивішою і багатшою ставала! Чому так, і чим займалися ці самі «діти», за яких обставин та яким чином відбувалося їх «усиновлення», вам належить дізнатися на нашій екскурсії «Понаїжджали тут!» або «Багатонаціональна Одеса».

Сьогодні на території Одеси живуть представники 127 різних національностей. Може через це Одесу ще називають другим Вавилоном. І всі один одного розуміють …. До речі, в одному з одеських дворів сховався пам’ятник людині, яка придумала мову есперанто – загальну для всіх !!!

Володимир Висоцький співав: «Створив би Бог хоч п’ятдесят Одес, все одно в Одесі буде тісно …». Але ж залишитися хочеться тільки там, де тебе добре приймають. Одеса завжди рада гостям. І ми, в свою чергу, раді будемо бачити вас на своїй багатонаціональній екскурсії.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, німецькою, польською, англійською, китайською, корейською, французькою, іспанською, грецькою, італійською, на івриті, турецькою.

Фотографії екскурсії «Багатонаціональна Одеса»

Замовити екскурсію «Багатонаціональна Одеса»

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  9 коментарів

  1. И вовсе Вы, Армен, не балованы. Спасибо вам за быстрый отзыв. Действительно, эта экскурсия была проведена не на самом высоком уровне. Дело в том, что из-за большого количества гостей, мы не доглядели, и на эту экскурсию был отправлен экскурсовод, который не очень владел этим материалом. Отсюда и такой поверхностный текст (не смотря на такую глубину катакомб). 🙂
   С экскурсоводом и менеджером проведена соответствующая работа. Оба приговорены к каторжным работам на галерах и приговор приведён в исполнение.
   А если серьёзно, то мы постараемся больше не допускать таких неприятных промахов.
   С уважением.
   Коллектив “Тудой-Сюдой”.

  2. Очень понравилось Ваше название и Ваш сайт! Если б я не была одесситкой и хорошо знала город, обязательно бы воспользовалась бы услугой. Хотя, наверное, и для меня было бы полезно “образоваться” еще чуть-чуть, подумаю…:)))

   • Думайте быстрей! А то из-за этого календаря майя у нас такой вал желающих в 2012 году. А вот на январь пока всё свободно! )))

   • Таня. поверьте, одесситам стоит в первую очередь. я тоже думала, что знаю Одессу)) Сейчас регулярно собираю знакомых и отправляемся вот уже на 3-ю экскурсию. Задача – побывать на всех. А когда закончатся, попросим Александра придумать что-то еще.

  3. Дивно, а про найбільшу національну складову Одеси – українців – не згадуєте.

   • Володимир! Справа у тому, що важко вважати, що українці – це найбільша національна складова Одеси. Місто створювали більш ніж 20 народів, тому за кожного ми вважаємо за потрібне хоч трохи сказати. Таким чином і виходить, що українцям ми присвячуємо не дуже багато слів.
    У наступний ваш візит до Одеси ми з задоволенням та надхненням проведемо для вас спеціальну екскурсію: “Українська Одеса”

  4. Очень давно мечтала попасть в Одессу. наконец мечта исполнилась. Удивительный город! Словно собрал и воплотил движения души в парках скверах людях. По криминальной Одессе была замечательный экскурсовод Светлана (она так представилась) просто “заразила” доброжелательны м одесским юмором и любовью к городу. Спасиба большое!

  Залишити відповідь

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment