Зелений плащ Одеси

Екскурсія парком Шевченка

Тривалість:
2,5 години

ЭкскурсоводВартість:
уточнюйте у менеджера

Тип:
пішохідна по парку

За цей парк можна говорити годинами.

Про що можуть розповісти тінисті алеї парку ім. Т.Г. Шевченко? Так про все, що пов’язує ці землі з людиною.

  • Ви дізнаєтеся про Чорне море, про древніх греків, про генуезців, про турецьку фортецю та городище Хаджибей, про будівництво порту і міста, ми поговоримо про труднощі, з якими справлялися громадяни молодого міста і про їх оптимізм.
  • Ми будемо малювати крейдою Одеську затоку для того, щоб розібратися, як місто захищали в квітні 1854 року і обороняли з серпня по жовтень 1941.
  • У Карантинної стіни ми познайомимося з “чорним доктором”, який розповість про чуму і людей, які рятували від неї місто (додаткова опція)
  • Дізнаємося, як розбивали парк і коли з’явилася Олександрівська колона, поговоримо про виставку 1910 року та першу трамвайну лінію.
  • Дізнаємося, коли з’явилася перша футбольна команда країни, звідки взялася назва нашої команди і стадіону.
  • Ми розберемося з історією “Зеленого театру” і будемо читати вірші Шевченка.

Можливе проведення екскурсії з театралізацією «Доктор Мор» – особлива театралізація тільки цієї екскурсії. Біля Карантинної стіни ми познайомимося з “чорним доктором”, який розповість про чуму і людей, які рятували від неї місто.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською.

Фотографії екскурсії

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]