Прованс по сусідству

Тур на виноробні Молдови

Тривалість:
9 годин

Вартість:
уточнюйте у менеджера

Тип:
автобусно-пішохідна

Вино-вино-вино. Одеська область славиться своїми винними підприємствами, але не варто забувати, що поруч з містом, набагато ближче, ніж всі ваші Франції, Італії та Чилі є ще одна невелика країна, здатна порадувати нас своїми смаками, ароматами і видами.

Так Так! Щоб зрозуміти і спробувати на смак Молдову, ми пропонуємо наш винний тур!

Це щось абсолютно новеньке і це щось абсолютно недалеко.

Перший переїзд Одеса-Purcari

І якщо вам здається, що їхати і дивитися навколо буде нудно, то ми підготуємо для вас найкраще радіо, що віщає про історію місця в особі гіда, який, чесне слово, після всіх катувань і знущань, обіцяв, що вам з ним буде цікаво.

Purcari – це місце з давньою винної історією і традиціями. Загубився між молдавськими селами справжнісінький шматочок Провансу, тільки краще. Тут у нас екскурсія та дегустація.

Але нам здається, що і цього буде мало! Тому буквально поруч нас чекає ще одне винне підприємство. Воно – зовсім інше.

Другий переїзд Purcari-EtCetera

Знаєте, що буває, коли людина про щось довго мріє, а потім вміло втілює мрію? Виходить відмінна сімейна виноробня EtCetera. А щоб відчути всю родинність, є пропозиція між дегустаціями приготувати дуже смачне місцеве блюдо – плачинду. Ну, ви ж розумієте, ніхто не обіцяв, що все буде легко, і щоб отримати відмінну закуску, доведеться освоїти пару навичок приготування, зате тепер ви точно здивуєте всіх своїх друзів по приїзду додому. Ну, і, звичайно ж, дегустація тут теж буде! А якщо будете себе добре вести, то буде вона прямо з бочок. Ви ж про це мріяли?

А після двох дегустацій, коли вас остаточно накриє ностальгія, пропонуємо повернутися додому з повними сумками гримлячих всередині сувенірів. Червоненьких, біленьких і ігристих.

9:00-11:00 переїзд Одеса-Purcari, екскурсія дорогою
11:00-12:30 екскурсія та дегустація в Purcari
12:30-13:00 переїзд Purcari-EtCetera
13:00-15:30 EtCetera (екскурсія, дегустація вин, майстер-клас з приготування плечінд)
15:30-17:30 Переїзд EtCetera-Одеса

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, англійською.

Фотографії туру на виноробні Молдови

Замовити

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]