Мангейм, Зельц та людина-вовк

Тур німецькими поселеннями області

Тривалість:
8-9 годин

Вартість:
Уточнюйте у менеджера

Тип:
Автобусно-пішохідна

Тур по німецьким поселенням з нашим самим «німецьким» гідом Станіславом Галиновським.

Що б потрапити в Мюнхен, не треба летіти на літаку, щоб приїхати в Страсбург, не потрібно долати кордони декількох держав. Тільки в Одеській області є можливість побувати в Страсбурзі, заглянути в Мюнхен або Мангейм, опинитися на німецьких землях, не виїжджаючи за межі області.

З початку 19 століття навколо Одеси існує безліч німецьких колоній, кожна з яких славилася не тільки своєю назвою і багатством, але і розкішними соборами і церквами, міцними господарствами, дивною і складною історією. Чи знаєте ви що Собор Успіння Марії в Лиманському є зменшеною копією Зальцбурзького собору Успіння Марії в Австрії? А, то що один з останніх боїв громадянської війни відбувався в німецькій колонії Кандель, яку ми відвідаємо? А ви знаєте що найвідоміший пацієнт Зигмунда Фрейда Сергій Панкеєв проживав в селі Василівка під Одесою?

Ми поринемо в життя німецьких колоністів і подивимося музей побуту; зможемо потрапити в особняк Дубецький, де проживав «Людина-вовк» і де знімалася легендарна «Весілля в Малинівці»; і за цілий «німецький день» побачимо багато-багато іншого і різного.

P.S. А ще, окреме задоволення – пікнік на зеленій стоянці біля Кучурганського лиману.

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, німецькою.

Фотографії туру в Придністров’я та Молдову

Замовити

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]