Два береги Дністра

Тур в Молдову та Придністров’я

Тривалість:
13 годин

Вартість:
Уточнюйте у менеджера

Тип:
Автобусно-пішохідна

Ви говорите, що бачили все, і нам нічим вас здивувати?
Поспішаємо порадувати, що це – не так.

Через пару недоспаних ночей, тижнів поїздок по області та за її межами, місяців роботи в архівах та бібліотеках, ми готові зробити для вас те, чого не робив ще ніхто.

Отже, знайомтеся. Тур-новинка 2018! Для особливо витриманих і ризикових людей.

«Тудой-Сюдой» підкорюють закордон, нехай і дуже близький. Відразу хочемо попередити, що день буде довгий, але за розповідями нашого професійного супроводжуючого ви цього не відчуєте.

Головною місією цього туру для нас є можливість за один день на контрасті показати вам завмерлий в часі Тирасполь, Бендерську фортецю-миротворець і абсолютно європейську молдавську шато-виноробню Purcari. Нам хочеться, щоб ви задумалися про те, як бути не повинно.

Вранці збираємося на звичній і улюбленій нами Соборній площі і виїжджаємо в сторону Тирасполя. По дорозі познайомимося з історією Одеської області, проїдемо повз села, які, між іншим, теж мають свої таємниці. Наприклад, точно дізнаємося, в якому з них жив улюблений пацієнт доктора Зигмунда Фрейда.

А далі нас вітає Тирасполь. Місто, дисонуюче в своїй історії. Де ще ви можете побачити на одній площі Леніна, танк часів ВВВ, Суворова на коні, а, лише через кілометр до них приєднуватися Шевченко і Гагарін (почесні жителі міста, між іншим, хоч ніколи там і не бували)? Тут нас чекає екскурсія від нашого гіда та розповідь про неоднозначну історії цього міста та його сьогодення. Гадаємо, що і ви побачите і відчуєте на собі час, що зупинився. Таке собі дежавю 30-ти річної давнини.

Далі порадуємо вас смачним обідом з традиційними супами і закусками місцевості.

А потім звон невеликий переїзд до фортеці, яка є, фактично, сестрою Білгород-Дністровської. Вони як близнята, але тільки різні. А тут у вас – і Котляревський, і Орлик з конституцією, і Мазепа, і найкрасивіший і розумний гід, якого ми тільки змогли відшукати! Заодно, до речі, кожен бажаючий зможе відчути себе трошки бароном Мюнхгаузеном.

Після ми побачимо ще один митний пункт, тому що не можемо ж ми не відзначити урочисто наш виїзд смачним вином з Молдови. Нас чекає маленький Прованс, тільки краще. Зі схилу нам відкриється чудовий вид на виноградні поля і озера, а на самому схилі вид буде не менш прекрасний: виноробня «Purcari» з усіма її смакотою.

І ось, надегустувавшись вина, ситі задоволені і втомлені, ми з вами повернемося додому.

8:00-11:00 переїзд Одеса-Тирасполь
екскурсія по дорозі
11:00-12:30 екскурсія по Тирасполю
12:30-13:30 обід в традиційному ресторані
14:00-14:30 переїзд в Бендерську фортецю
14:30-16:00 екскурсія по Бендерській фортеці
16:00-17:30 переїзд Бендери-Purcari
17:30-19:00 екскурсія та дегустація в Purcari
19:00-21:00 переїзд Purcari-Одеса

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, англійською.

Фотографії туру в Молдову та Придністров’я

Замовити

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]