"Балканські ястія" та Ізмаїл

Механа “Балканські ястія” та Ізмаїл. Традиціями Бесарабії

Тривалість:
14 годин

Вартість:
Уточнюйте у менеджера

Тип:
Автобусно-пішохідна

Ястія – це в перекладі з болгарської «смаколики». «Балканські» – це і так зрозуміло. А разом «Балканські ястія» – це сімейне виробництво, ресторан і дегустаційний зал унікальних національних продуктів з в’яленого м’яса і місцевих традиційних спецій. Крім дегустації колекції цієї смакоти, ви самі можете взяти участь в їх виготовленні (вас пустять в цех і нашепчуть секрети місцевої рецептури) і ще там же свій музей національного костюма і предметів побуту. Зустрічає і розповідає зазвичай сам господар або його дружина. А значить, за традицією зустрічають з вином і ястіями!

Там же пропонується смачний бессарабський обід за всіма традиціями краю.

А коли ми розповідаємо про історію Ізмаїла, наголос в слові замок, можна ставити, де завгодно. Так, колись Ізмаїльська фортеця замикала річку і грала ключову роль в геополітиці Придунав’я. Давньогрецька, римська, османська, татарська, румунська, російська, українська і т.д. культури і історії сплелися в тугий вузол за тисячоліття. Та й тепер, це, як то кажуть – не останнє місто країни і краю.

Зараз Ізмаїл – це надзвичайно красиве місто: велика ріка, приголомшливої ​​краси храми (три з них ми відвідаємо на екскурсії), одна з найбагатших діорам, найбагатший за насиченістю експонатами районний музей (так вийшло, що туди свого часу були передані експонати Ермітажу і найбільших музеїв СРСР).

Окремою «вишенькою на торті» буде відвідування погребів одного з кращих приватних виробників вина «Винарія». Сім зразків висококласних вин з правильною розповіддю від сомельє і потрібними поясненнями. Природно, що все вино можна буде купити і привести додому, тим нещасним, які не поїхали до цієї подорожі з вами! )))

ПРОГРАМА:

  • дорога Одеса-Болград (3,5 години)
  • екскурсія, дегустація та майстер-класи в механі “Балканська ястія” (2 години)
  • Обід в механі (1 година)
  • Переїзд в Ізмаїл (1 година)
  • Оглядова автобусна екскурсія по місту: 2-2,5 години
  • Екскурсія в діораму (30 хвилин)
  • дегустація в «Винарії» – дегустація 7 вин (2 години)

Можлива ночівля в Ізмаїлі і на другий день – Тур в село Орлівка та еко-парк «Картал».

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, англійською.

Фотографії туру в Ізмаїл та механу “Балканські ястія”

Замовити

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]