Дунайські орли і буйволи

Тур в еко-парк «Картал» до буйволів

Тривалість:
13 годин

Вартість:
Уточнюйте у менеджера

Тип:
Автобусно-пішохідна

Молдавське село розташоване в Ренійському районі на самому березі Дунаю. На протилежному березі вже видно румунські гори. За селом розкинулися три величезних озера Кагул, Кугурлуй і Ялпуг (до речі, найбільше природне озеро України). Ну як в такій місцевості не з’явитися багатющому і красивому еко-парку!? Ось він недавно і з’явився. Флора і фауна, така, що АХ! На три Вікіпедії. Там тільки 25000 птахів!

Але найголовніше, там живе стадо найдобріших, милих, мімішечнейшіх річкових слонів – буйволів – 1 тонна суцільний доброти і людяності! З ними можна фотографуватися, обніматися і кататися на них. Краще звірка в світі не знайти! ))))

2 години спілкування з дикою і не дуже природою, а потім смачний обід тільки з місцевих продуктів і молдавських рецептів. От чесно, я їв вже на всіх континентах крім Антарктиди, але в Орлівці був найсмачніший обід у моєму житті!

І яким може бути тур в бессарабський край без відвідування виноробні. В Україні є одне місце, де любов до вина, своєї справи і своїй землі в буквальному сенсі «злилися в одному келиху» – це виноробня «Колоніст». Саме там роблять краще елітне вино Бессарабії. І якщо ви хочете зрозуміти душу вина і зрозуміти душу виноробів, то треба їхати саме до Плачковим.

ПРОГРАМА:

  • Еко-парк – 1,5-2 години
  • Еко обід – 1,5-2 години
  • Переїзд в виноробню
  • Екскурсія з дегустацією в «Колоніст»
  • Дорога до Одеси

Цей тур можливий як за один день, так і як частина туру в Ізмаїл «Ізмаїл – ключ Дунаю».

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російською, українською, англійською.

Фотографії туру в еко-парк «Картал»

Замовити

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]