Тур в Уманський парк «Софіївка»

«Софіївку», цієї божественної краси парк, багато хто з нас пам’ятає ще з раннього дитинства. Але скільки б раз не возили нас туди на екскурсії, від чергової зустрічі з парком мало хто відмовляється. Завжди різна, завжди нова, завжди ненудна, «Софіївка» не набридає ніколи.

Тур в Уманський парк «Софіївка»Дати початку туру:
За запитом

Тривалість:
1 день

Тур в Уманський парк «Софіївка»Маршрут:
Одеса-Умань-Одеса

Тур в Уманський парк «Софіївка»Вартість туру:
Можна дізнатися детальніше у агента (телефони внизу сторінки)

Розкішний подарунок Станіслава Потоцького його красуні дружині Софії Вітт-Потоцької вже більше 200 років вражає, дивує і вчить любити красу. Складно підібрати слова, щоб описати чудо, придумане військовим інженером Людвігом Метцелем і втілене руками уманських кріпаків.

Варто один раз з’їздити туди, і Софіївка причарує вас назавжди. Повірте, це буде найзворушливіший вікенд у вашому яскравому житті. Просто такого красивого парку більше не існує в природі.

Окрім прогулянки по алеях під покровом дерев, в Уманському парку можна пропливти на човні підземною річкою Ахеронт, поплавати на маленькому пароплаві і покататися на справжній гондолі, проїхати верхи на коні, смачно пообідати і просто чудово провести час. Не відмовте собі в задоволенні з комфортом ХХІ-го століття переміститися в розкіш і лірику століття ХІХ-го.

P.S. А кому потрібно до Цадика Нахману, так ми завеземо і до нього …

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

  • трансфер Одеса-Умань-Одеса
  • вхідні квитки в Софіївський парк
  • екскурсія по парку
  • екскурсійний супровід по маршруту
  • комплексний обід

Замовити

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.