Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

Контакти

Повірте, дорожче і важливіше за Вас особисто для нас нема нікого. Тому, для швидкої і максимально точної обробки ваших побажань ми поділили своїх менеджерів на 3 частини, і вони з азартом, завзяттям і професіоналізмом спеціалізуються на своїх окремих групах замовлень. Оберіть ту, яка максимально підходить вашим побажанням і пишіть (дзвоніть). Там на Вас уже чекають.

Екскурсії за розкладом

Щодня, сім разів на тиждень у нас проходять екскурсії за жорстким розкладом. Навіть якщо висохне море, Німеччина знов буде розділена стіною, а в Парижі здадуть на металобрухт Ейфелеву вежу, ми все одно проведемо екскурсії за цим розкладом. Обирайте ту, яка підходить вам в конкретний день тижня, приєднуйтесь до невеличкої групи та гайда отримувати морально-естетичне задоволення. Всі подробиці, контакти менеджерів ви можете подивитися тут.

+38 (067) 760-60-50

‎‎+38 (094) 952-90-50

‎‎+38 (096) 701-02-01

+38 (048) 701-02-01(10:00-18:00)

office@tudoy-sudoy.od.ua

Персональні та індивідуальні екскурсії (для групи, компанії, VIP)

Якщо ви надаєте перевагу прогулянкам лише в компанії своєї родини, колективу, компанії, племені чи прайду, то ми організуємо вам таку персональну програму або навіть тур. Навіть якщо Ви один, і потребуєте індивідуального супроводу,  (у Вашій кредитоспроможності у нас немає жодного сумніву), то зв’яжіться з  менеджером по роботі з індивідуальними замовленнями.

+38 (096) 735-07-08

groups@tudoy-sudoy.od.ua

Корпоративні заходи і тури

Будь-яке складне, багатогранне і неможливо заплутане замовлення, де треба поселити, нагодувати, вигуляти, придумати і провести всі ці жахливі слова: івенти, квести, і тімбілдінги і т. д. вам зроблять саме тут!

+38 (097) 250-90-90

+38 (067) 288-27-68

events@tudoy-sudoy.od.ua

Загальні питання, офіс

‎+38 (067) 760-60-50

office@tudoy-sudoy.od.ua

А ТЕПЕР ЗНАЙОМТЕСЯ – ЦЕ КОМАНДА «Тудой-Сюдой».

Якщо ви думаєте, що все те задоволення, яке ви отримуєте від нашої роботи, це заслуга О.С.Пушкіна, то це не так. Є цілком собі конкретні люди, які так само талановиті, як він, але в області організації відпочинку. І найкращий в Сонячній системі колектив складається з людей не ідеальних, але чудових по всім параметрам. Ось вони:

Це — Інна. Інна – координатор роботи офісу.

Інна знає напам’ять всього Рабіндраната Тагора, вміє грати на кашмірському дудуці і бачила пришестя равлика.

Листування, рахунки і договори, екскурсії за розкладом, передача та координація всієї інформації всередині «Тудой-Сюдой» – це її тяжкий хрест.

Це – Міла. Як менеджер вона відповідає за дитячі групи, але не боїться і дорослих компаній. Міла відрізняється від всіх інших наших співробітників врівноваженістю, разюче і ідеальної кардіограмою. Саме Мілі вдалося своїм спокоєм погасити вулкан Ейяфьядлайекюдль. Якщо вам треба привести до Одеси дітей і відпочити від них, або просто відпочити своєю компанією і тут же завести дітей, то вам треба дзвонити Мілі.

Це Женя. Коли вона народилася, барон Ротшильд вперше задумався над ліквідацією свого бізнесу. Женя писала сценарій коронації Чингісхана, вона особисто організовувала відкриття Антарктиди, а зараз вона розробляє заходи та урочистості з приводу прибуття марсіан.

Якщо вам потрібно організувати найнестандартніший екскурсійний корпоратив в Одесі, крутий івент, конференцію або симпозіум ендокринологів, квест або тімбілдінг для свого колективу – ви точно потрапите до Жені.

Це Максим та Іра. Вони пишуть сценарії, розробляють та організовують всі наші квести. Максим та Іра так багато часу проводять разом, що їх вважають сіамськими близнюками. Вони так багато написали сценаріїв і провели івентів та квестів, що Голлівуд запропонував їм себе в якості працівника. Якщо ви бажаєте побігати на хорошому міському або підземному квесті, якщо вам потрібно обговорити нюанси розважально-інтелектуальної програми, то вами займуться Макс та Іра.

Це – МаксимМаксим – директор і співзасновник «Тудой-Сюдой».

Максим вміє плавати на спині за буйки, у нього є бамбукове зворушливе вудилище і знайомий шеф-кухар рибного ресторану.

Фінансові, транспортні та найважливіші організаційні питання у нас вирішує особисто Максим. Також у нього знаходиться брошурка зі скаргами та пропозиціями.

+38 (097) 250-90-90

maksim@tudoy-sudoy.od.ua

Це – Олександр. Олександр – автор і співзасновник «Тудой-Сюдой».

Олександр пройшов довгий шлях від біфідобактерії до історика, він вміє систематизувати унікальні види інтелектуальних деформацій і добре розбирається в монпансьє.

Тематика екскурсій, організація лекцій та навчання гідів, підбір нових екскурсоводів, складання історичних довідок і написання книг та статей – це дурниця, якою займається Олександр.

+38 (048) 798-52-01

+38 (094) 948-82-01

ДО НАС МОЖНА ЗАВІТАТИ В ГОСТІ:

Одеса, вул. Гоголя 10

Надіслати нам повідомлення