Бандитська малина

Здибанка злодіїв та бандитів в катакомбах Молдаванки

В самому серці Молдаванки, в підземеллях  катакомб, ви  станете учасниками справжньої бандитської здибанки.

Відкриваємо невеличкі дверцята іржавої халабуди на Молдаванці,  з ліхтариками, в казках, спускаємося на глибину п’ятиповерхового будинку, в таємничі підземелля Одеси. Пройшовши лабіринтами катакомб та підземних бункерів, ми потрапимо в залу підземелля.

За довжелезним столом, при свічках, сидять бандитські авторитети. З ними побазаримо по фєні, вип’ємо наливок, дізнаємось про ці місця та про мешканців катакомб.

Це буде екскурсія в катакомби в самому центрі міста та театралізовані посиденьки з фуршетиком і постановочною грою аніматорів на тему бандитської малини.

[bsf-info-box icon=”Defaults-bullhorn” icon_size=”30″ icon_color=”#3d1707″ title=”Цікавинка” hover_effect=”style_2″ title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_style=”font-weight:bold;” desc_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_size=”desktop:20px;” title_font_color=”#3d1707″]

Одесу, як відомо, будували з того каміння, що лежить під ногами. Кожен копав в своєму дворі, але двори були близько. Тож, нерідко, сусіди докопувались один до одного. Так утворився грандіозний, найбільший в Європі, об’єкт одеських катакомб. Чого в них тільки не було – і бандитські малини, і партизанські стоянки і сховища контрабандистів. Зазирнемо і ми?

[/bsf-info-box]

Можливі формати:

  • програма з екскурсією, театралізацією та обідом
  • один з етапів екскурсії або квесту
  • театралізація екскурсії

Розмір групи:

від 20 до 60 гостей

Світлини з «Бандитської малини»

Замовити арт-посиденьки «Бандитська «малина»

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]