Музична ретро-вечірка

Тримай фасон

Пропонуємо вам вечір музичних одеських традицій. Це буде інтерактивна музічна тімбілдінг-программа. На один вечір ви поринете в усі музичні епохи і спешіалітети Одеси, самі на час ставши їх невід’ємною частиною.

Пропонуємо поділити гостей на команди по музичним “епохам” Одеси:

  • «пісні часів Утьосова»
  • «одеські, блатні»
  • «морські портові»

Поділитися на команди та задати дрес-код можна заздалегідь або запропонувати елементи костюмів прямо на вході, щоб гості могли створити собі образ безпосередньо перед початком.

Програму супроводжують троє акторів-ведучих – одеський моряк, комсомолка-красуня і представник місцевого криміналітету. Кожен з них очолює свою команду і всі вони трішечки протидіють, трішечки заграють до комсомолки і трішки конкурують між собою.

А далі на гостей чекає вечір в форматі Музичного батла, де кожна команда візьме участь в серії музичних рингів і намагатиметься відстояти першість своєї «епохи». Море відомої улюбленої музики, іскрометний гумор ведучих і танці до упаду!

Цікавинка

Одеса завжди була центром культури і творчості. До прикладу, на сцені легендарного театру співали видатні артисти, Леонід Утьосов, Олександр Вертинський, на Одеській кіностудії знімалась Віра Холодна, в місті завжди звучала музика.

Тримай фасон Можливі формати:

  • Музикальний тімбілдінг
  • Стилізований обід

 Розмір групи:

від 60 до 150 гостей

Світлини «Тримай фасон»

Замовлення тематичних корпоративних заходів можливе тільки в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проведуть консультацію і підготують комерційну пропозицію з прорахунком бюджету під ваш запит. Телефонуйте або пишіть нам