Тримати фасон

Музична ретро-вечірка

Пропонуємо вам вечір музичних одеських традицій. Це буде інтерактивна музічна тімбілдінг-программа. На один вечір ви поринете в усі музичні епохи і спешіалітети Одеси, самі на час ставши їх невід’ємною частиною.

Пропонуємо поділити гостей на команди по музичним “епохам” Одеси:

  • «пісні часів Утьосова»
  • «одеські, блатні»
  • «морські портові»

Поділитися на команди та задати дрес-код можна заздалегідь або запропонувати елементи костюмів прямо на вході, щоб гості могли створити собі образ безпосередньо перед початком.

Програму супроводжують троє акторів-ведучих – одеський моряк, комсомолка-красуня і представник місцевого криміналітету. Кожен з них очолює свою команду і всі вони трішечки протидіють, трішечки заграють до комсомолки і трішки конкурують між собою.

А далі на гостей чекає вечір в форматі Музичного батла, де кожна команда візьме участь в серії музичних рингів і намагатиметься відстояти першість своєї «епохи». Море відомої улюбленої музики, іскрометний гумор ведучих і танці до упаду!

[bsf-info-box icon=”Defaults-bullhorn” icon_size=”30″ icon_color=”#3d1707″ title=”Цікавинка” hover_effect=”style_2″ title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_style=”font-weight:bold;” desc_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_size=”desktop:20px;” title_font_color=”#3d1707″]

Одеса завжди була центром культури і творчості. До прикладу, на сцені легендарного театру співали видатні артисти, Леонід Утьосов, Олександр Вертинський, на Одеській кіностудії знімалась Віра Холодна, в місті завжди звучала музика.

[/bsf-info-box]

Можливі формати:

  • Музикальний тімбілдінг
  • Стилізований обід

 Розмір групи:

від 60 до 150 гостей

Світлини «Тримай фасон»

Замовлення тематичних корпоративних заходів можливе тільки в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проведуть консультацію і підготують комерційну пропозицію з прорахунком бюджету під ваш запит. Телефонуйте або пишіть нам

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]