Дамочка, поновіть інстаграмочку!

Фото-прогулянка з гідом

Ось завжди прикро, коли з родини хтось не потрапляє в кадр тільки тому, що хтось повинен був попрацювати палицею для селфі біля Потьомкінських сходів. У підсумку на фотографії в альбомі подорожі завжди «мінус один». Або, ось зібралися ви вдвох погуляти на екскурсії. І види красиві навколо. І любите ви один одного. І вдома, квіточки, пам’ятники всякі … Але жодної фотографії удвох так і не вийшло. Було з вами таке?

Ми вирішили цю проблему. Наш гід веде вам екскурсію, показує найвідоміші красиві або самі невідомі, але ще більш красиві місця Одеси, і тут же сам вас фотографує. А через пару днів до вас на пошту або в будь-який зручний месенджер прилітає папка красивих професійних фотографій.

Ось така фотопрогулка вийде з подальшим відновленням всіх аватарок і істаграмок!

При індивідуальному замовленні можливе проведення екскурсії наступними мовами: російська, українська, англійська.

Світлини з фото-прогулянки “Дамочка, відновіть інстаграмочку!

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]