Oops...
Slider with alias frantsuzkij not found.

Пікнік-дегустація в тіні садів Французького бульвару

Некваплива прогулянка стежками старих парків Французького бульвару з оглядом розкішних помешкань, та з розповідями про власників цих помешкань- колись відомих одеситів, пікнік та дегустація шампанського.

Запрошуємо на прогулянку садами Французького бульвару, подивитись на помешкання, що збереглись до наших днів та уявити як тут жили раніше. Завершим прогулянку в дворі старовинного помістя Одеського заводу шампанських вин пікніком та дегустацією.

Завод був засновано французом Генріхом Родерером у 1898 році. На такій дегустації ви ще не були ніколи! Одинадцять сортів шампанського, від брютів та  кошерних сухих до золотих та мускатів. Все це під розповіді бренд-менеджера заводу- професіонала своєї справи та дивовижно харизматичної особистості.

Також в дворі буде організовано пікнік-фуршет. За бажанням в дворі можна організувати лише дегустацію, а обід в ресторані «Дача», що знаходиться в відреставрованому помісті поруч.

А ще в дворі заводу є фірмовий магазин, де можна придбати одеське шампанське за цінами виробника

Цікавинка

На Французькому бульварі колись були заміські помістя відомих одеських грецьких сімей, пізніше там заклали вулицю. Дивовижно, але деякі будівлі тих помість збереглись до наших днів.

Можливі формати:

  • Екскурсія-дегустація з стилізованим обідом

Розмір групи:

від 40 до 200 гостей

Світлини «Французькі бранчі»

Замовити

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]