Частування по-одеськи

Арт-посиденьки в одеському дворі

Запрошуємо в одеський дворик, де вас чекає обід в кращих традиціях одеської гостинності.

Довжелезні, як саме життя, щедро накриті, столи. Одеський форшмак та цаца, гефільте фіш, ікра з синіх, смажені бички і глоська. Біндюжники привезуть воду (або щось міцніше), а музикальний колектив (теж місцевого розливу) заспіває з вами пісні Утьосова.

 

“Мешканці двору”, з задоволенням, приєднаються до посиденьок і розкажуть чим живе одеський двір. Пропонуємо провести обід в шикарній компанії Рози, Ізі та Борі (професійні ведучі) – одеситів у п’ятому поколінні, гострих на слово і, як усе в Одесі, дуже смішних.

«Добрый вечер уважаемые одесситы и гости нашего города! ШОБ ВЫ НАМ БЫЛИ ЗДОРОВЫ! Приглашаем вас на наш праздничный обед в одесском дворике! В нашем дворике всегда было тихо, мирно и спокойно. И как всегда говорил  Изя с третьего этажа, квартира чуть левее, пройдете два шаги на права, три шаги на лево и за углом….».

А далі на вас чекають посиденьки, наповнені гумором, колоритом і одеськими піснями. І таки смачного вам!

[bsf-info-box icon=”Defaults-bullhorn” icon_size=”30″ icon_color=”#3d1707″ title=”Цікавинка” hover_effect=”style_2″ title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_style=”font-weight:bold;” desc_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_size=”desktop:20px;” title_font_color=”#3d1707″]

Будматеріалів в Одесі не було – ні каміння, ні дерева. Але прямо під ногами був ракушняк. З нього, власне, і будували.

Під будівництво виділявся клапоть землі. В центрі ділянки, що відвели під будівництво, копали штольню. З каміння, яке діставали зі штольні, по периметру, будували будівлі. Так і виростали і розростались одеські двори – осередок соціального життя міста.

[/bsf-info-box]

Можливі формати:

  • Обід з розважальною програмою
  • Фінал екскурсії чи квесту
  • Театралізація екскурсії
  • Можливий фуршетний, банкетний та коктельний варіант виконання

Розмір групи:

Від 20 до 80 гостей

Світлини з арт-посиденьок в одеському дворі

Замовити  арт-посиденьки «Смачна Одеса»

Замовлення тематичних заходів можливе лише в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проконсультують та підготують комерційну пропозицію та підрахують бюджет за вашим запитом. Пишіть або телефонуйте нам:

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]