Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

Квести і тімбілдинги в Одесі

Звичайно ж, найкращий спосіб знайомства з історією та культурою міста – це жива гра і тімбілдінг, особливо якщо вона проходить за сценарієм, написаним істориками та краєзнавцями, знаючими за Одесу все і в Одесі всіх.

Поки ми не взяли в штат професійного тімбілдінгера, ми і слова такого не знали. Нам це все було десь між Тімберлейком і Бодібілдінгом. Але тепер, після організації доброї сотні різних заходів по згуртуванню колективів і роботі з різними компаніями, ми вже знаємо, що це такий вид обробки саджанцем бобових.

А якщо серйозно, то ми придумали десятки, якщо не сотні різних форматів квестів і тренінгів-ігор. Ось ми вам і пропонуємо наші розробки із залученням різних колоритних персонажів. Не тільки акторів, а й реальних жителів міста, навіть шевця-антиквара, який знає давньогрецьку мову.

Спробуйте провести одеські вихідні інтерактивно. І ви переконаєтеся, що одеські квести і тімбілдинги – це самі сонячні ігри в світі !!! За вашим бажанням кожен такий захід, в залежності від тематики, ви зможете завершити тематичним обідом в колоритному місці міста. Замовити у нас чисто одеський квест ви можете за допомогою зворотного зв’язку в розділі «Контакти», а також зателефонувавши нам або написавши нам на поштову скриньку.