Квести для дітей

Квести Одесою для дітей

Кращий спосіб засвоєння нових знань – ігровий. Однак організувати цікаву і пізнавальну гру не завжди і не у всіх виходить. Варто це довірити професіоналам.

Якщо містом зграйками бігають щасливі діти, щось вишукують, розглядають пам’ятники і будівлі, знайте – вони грають в квест.

Щоб продукувати це щастя ми придумали цілу купу одеських квестів для дітей. Час, місце, тривалість та тематику ви обираєте самі (звичайно порадившись з малечею). А далі – гра починається.

Кльово, коли квест проходить в центрі міста – діти вивчають історію свого міста, класні «військові» квести  ми проводили на 411 батареї. Прикольні квести виходять в парковій зоні міста.

За останні роки ми проводили квести для школярів в рамках навчального плану, ми ганяли дітей під час днів народження, ми також організовували квести для дитячих груп не з Одеси. Коротше кажучи, ми знаємо як це робиться.

А якщо квест проводиться за участю батьків – ми його навіть на Привозі проведемо.

Відчуйте як це, дізнаватись про Одесу нове, граючи в квест.

Щоб замовити у нас квест для дітей, просто зателефонуйте нам або напишіть.

Тематики дитячих квестів:
(обирайте з цих або розробимо для вас окремо)

“В пошуках старого скарбу”

Легенда. За часів існування суворівської фортеці один із її співробітників сховав там накопичений скарб і заповідав своій рідні цю таємницю. Але покоління за поколінням спадкоємці так і не змогли розгадати цю таємницю, тому і вирішили звернутися за допомогою в цій справі до дітей. По-перше, гірше вже не буде; по-друге, діти зі своїм гострим чуттям і свіжим поглядом дійсно зможуть допомогти в розшуку. Але перш ніж взятися за справу, доведеться трохи підучитися на професію слідопита.

“В пошуках палиці Мішки Япончика”

Легенда. Всі знають, звичайно, хто такий Мішка Японець. Але навряд чи хтось знає, який нещодавно з ним стався конфуз. Прогулюючись по Соборній площі, Міша припалював сигарету, при цьому відклав на мить в сторону свою улюблену тростину. Цього виявилося достатньо, щоб тростину «зникла». Миша спочатку, звичайно, був в люті – у нього, Короля злочинності Одеси, хтось посмів з-під носа викрасти тростину! Це був ляпас. Першим бажанням було всіх підняти і будь-якими засобами знайти і покарати жартівника. Але охолонувши, він зрозумів, що, швидше за все, злодій не зрозумів, у кого забрав тростину, і якщо дізнається – відразу скине товар і ніколи не зізнається. Мойша швидко заспокоюється, та й цікаво стало йому, хоче познайомитися з цією людиною. Але як же його знайти і при цьому не видати себе? Справа в тому, що в Одесі всі один одного знають. Виходить, що розслідування потрібно провести чужими руками. Тому Міша просить учасників квесту розслідувати за винагороду цю справу. Бажано, щоб не втратити довіру, нікому не говорити, що учасники не місцеві. А тепер до справи. Злочинець випадково упустив один доказ, по якому є можливість вийти на нього ..

“Бігцем до знань”

Легенда. Міністерство освіти, бажаючи перевірити в неформальній обстановці рівень знань і навичок молоді, оголосило набір в групу учасників незвичайного експерименту.

Після жеребкування команди отримають щоденники з розкладом уроків і переліком прикмет, за якими ще доведеться пошукати і виявити серед інших людей в центрі міста вчителів. Знайшовши по коротким описам місця можливих локацій педагогів і самих педагогів, команда приступає до уроку. Після учитель поставить позначку в щоденник, якщо учасники впоралися із завданнями. Коли учні заповнять всі предмети, вони повинні знайти класного керівника і віддати щоденник йому на перевірку. Класний керівник оголосить найуспішнішого учня і вручить йому грамоту.

“Очевидне та неймовірне” (в музеї цікавої науки)

Ведучий зустрічає групу в холі і в привітальному слові запрошує дітей разом з ним, прогулюючись музеєм, виконати ряд цікавих експериментів, відвідати короткий лекторій, граючись, засвоїти нові знання з природничих наук.

«Вас в моїй особі радий вітати Музей цікавої науки, де ми знайомимо всіх з чудесами оточуючого нас світу. Тут ви проведете кілька захоплюючих годин життя і, думаю, не пошкодуєте про це. Тема сьогоднішньої гри – «Очевидне і неймовірне». У світі, при всьому зростанні прогресу і науки, залишилося багато нерозкритих таємниць, та й при нашому житті трапляються всякі явища, які наука не в силах пояснити. По суті, ми в знанні природи і Всесвіту – маленькі сліпі кошенята, які на дотик намагаються вивчати світ. Але перш ніж ми приступимо до нашої гри, пропоную розділитися на команди. Щоб не було упередженості, вас розділить сліпий жереб. Нехай же переможе найсильніша, спритна і талановита команда».

“Як стати зіркою”

Команда дітей з 30 чоловік ділиться жеребкуванням на 3 команди.

Дається завдання: за обмежений час, пройшовши короткий курс навчання з педагогами з танців, вокалу, гри на інструментах, сценічної майстерності, історії та ін., підготувати і зіграти під софітами і камерами «міні спектакль» – музичний кліп на певні теми. Теми будуть розігруватися жеребом:

Дитинство наших батьків. За сценарієм, діти відобразять щасливе дитинство своїх батьків, оточені речами і радощами тієї минулої, вже не знайомої їм, епохи.

Доросле життя. У цьому сценарії ми спробуємо уявити, що було б, якби у дітей не було дитинства, а відразу, без жодних передмов, наступало доросле життя, з усіма його труднощами і турботами.

Життя без інтернету і гаджетів. Ні для кого не секрет, наскільки віртуальне життя поневолило дитячі уми. Уявімо на хвилинку, що трапилася якась аварія, через яку вирубали всі гаджети і інтернет. Тут починається найцікавіше: всі виходять на вулицю, спілкуються, грають, співають. І діти розуміють, наскільки це цікавіше, ніж сидіти в інтернеті.

Знімальна група епізодами знімає роботу всіх команд, після чого йде на монтажну роботу. Через якийсь час оголошується повний збір і перегляд трьох кліпів, з яких вибирають кліп-переможець. Кращою командою або командам вручається під овації «Одеський Оскар» або Золотий Дюк.

“Прогулянка з гномом”

Група дітей, прийшовши в Художній музей і слухаючи екскурсовода в підземному гроті, випадково стикається з живим гномом. Гноми взагалі не дуже люблять людей через їхню жадібність, але діти – інша справа. Наш гном запропонує їм свою екскурсію по Одесі, тим більше що за своє довге життя він багато чого бачив. Але просто ходити буде нудно, тому напевно в дорозі дітей чекатимуть різні ігри, пісні і легенди.

“Вкрадений подарунок”

Так сталося, що подарунок імениннику був раптово вкрадений. Але з будь-якої, навіть такої неприємної ситуації, є вихід. Хтось із дорослих згадує про відомого одеського детектива і кличе його на допомогу. Детектив, ознайомившись зі справою, пропонує дітям допомогти йому в розслідуванні, щоб процес йшов швидше, так як час не терпить. Далі всю групу очікують справжні пригоди.

Дитячий квест катакомбами Молдаванки

Легенда. Дуже давно один з відомих злочинців Одеси вирішив поховати свої скарби подалі від сторонніх очей, в каменоломнях Молдаванки. В один із днів, рятуючись від поліції, йому довелося в поспіху бігти з міста. За своїми скарбами він так і не повернувся. Проводячи обшук в квартирі злочинця, поліція нічого не знайшла, крім клаптика якоїсь карти. Скільки народу не намагалося знайти скарб, удача ще нікому не посміхнулася.

Діти рухаються катакомбами  з супроводжуючим. Він слідкує за дотриманням правил техніки безпеки, а при потребі, допомагає виконувати завдання.

Світлини з проведених одеських квестів

Замовити організацію дитячого квесту

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]