Вишукана таємна вечеря для обраних

Містерія масонського ордену

Запрошуємо вас на протокольний французький бенкет, облаштований з урахуванням всіх стилістичних особливостей масонських зібрань, кращим в Україні кейтерінгом Figaro. В ошатно вбраній залі ми дізнаємось про таємні символи масонів в Одесі, щоб в кінці вечора пройти ритуал посвяти в члени ордену.

Напередодні ви отримаєте таємне послання-запрошення з вказаним місцем зустрічі. На вході в залу офіціанти частуватимуть шампанським та сирним асорті, асорті на шпателі, що за версією масонів, символізує те, як влаштований світ.

Тьмяне освітлення, канделябри, класична музика. Завершимо образ в костюмерній 19 сторіччя, сфотографуємося в атмосфері старовинних залів і підемо насолоджуватись вишуканим банкетом, про тонкощі роботи масонських лож нам розповість історик Стас Галіновський. Вечір завершується обрядом посвяти.

Цікавинка

А Ви знаєте, що пам’ятник Дюку, вгорі гігантських сходів, насправді це найбільший символ масонства в світі? Його називають «пам’ятником ідеальній людині». Точно відомо, що Дерибас, Де Волан, Ланжерон, Рішельє, Кобле, Воронцов та інші керівники міста були масонами.. Це пояснює той факт, що Одесу спроектували і передавали з рук в руки бережливо як найціннішу перлину. В місті збереглось багато символів та таємниць  масонів.

Містерія масонського ордену Можливі формати:

  • Вишуканий гала- бенкет

 Розмір групи:

від 60 до 150 гостей

Світлини «Містерія масонського ордену»

Замовлення тематичних корпоративних тематичних заходів можливе тільки в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проведуть консультацію і підготують комерційну пропозицію з прорахунком бюджету під ваш запит. Телефонуйте або пишіть нам