Морське серце країни

Екскурсія портом та на Воронцовський маяк

Проїхатись режимним об’єктом – одеським портом, дізнатись про порт більше ніж ви знали до цих пір, прогулятись стежкою наглядача за маяком, загадати бажання і вдарити в маячний дзвін.

Все це можливо! Порт сьогодні- це окремий світ зі своїми правилами та законами.

Сама по собі екскурсія займає орієнтовно 1,5 години.

А ми пропонуємо за бажанням поєднати її з прогулянкою на катері. І після того, як ви оглянете порт зсередини, подивитися на нього з води і послухати історії наших гідів про місто біля моря!

Цікавинка

Одеса була заснована як портове місто. Саме порт дав місту свободу. Одеський порт зробив країну найбільшим експортером зерна в Європі. Сюди стікався весь імпорт: шовк, тютюн, спеції, прянощі, чай та кава. Коли корабель йшов порожнім за зерном в одеський порт, в трюми, для баласту, кидали вулканічний базальт, котрий і зараз можна знайти на вулицях нашого міста.

А ще, Одеса  завжди мала славу міста ситих вуличних котів. Вгодовані пацюками зернових складів, одеські коти і зараз гріються на сонці на фоні портових складів.

Можливі формати:

  • екскурсія-прогулянка в порт, прогулянка на катері

Розмір групи:

від 20 до 50 гостей

Світлини «Морські ворота країни»

Замовлення тематичних корпоративних тематичних заходів можливе тільки в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проведуть консультацію і підготують комерційну пропозицію з прорахунком бюджету під ваш запит. Телефонуйте або пишіть нам

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]