Просто РОК

Cувора рок-вечірка

Пропонуємо Вам зануритися в атмосферу хітової рок музики всіх часів. Кращі пісні і танці в стилі рок. Авторська шоу програма. Приголомшлива зустріч гостей. Епатажні конкурси.

Зустріч гостей відбувається в театралізованому перформансі. Віктор Цой (Баграт) і Джин Сімонс (Кісс) з самого порога змусять випити міцного. Ведучий Оззі Осборн не дасть нудьгувати з самого початку заходу. Фотозона і декор дозволять вам сфотографувати себе в тій самій атмосфері рок-артистів. Бажаючі можуть зробити суворі татуювання в місцевому тату салоні від Ксюхи (природно тимчасові).

Далі гостей чекає вечір, наповнений конкурсами в стилі рок, тонна відомої музики, виступ рок-групи і дискотека в стилі рок.

Дрес-код є вкрай бажаним!

Приходьте відриватися.


Можливі формати:

  • Тематична вечірка

Розмір групи:

від 50 до 120 гостей

Світлини «Просто РОК»

Замовлення тематичних корпоративних тематичних заходів можливе тільки в індивідуальному форматі для вашої компанії. Наші менеджери проведуть консультацію і підготують комерційну пропозицію з прорахунком бюджету під ваш запит. Телефонуйте або пишіть нам

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]