На природу на каяках

Сплав на каяках

Відпочиваємо активно!

Як поєднати «фотополювання» за самими мальовничими краєвидами, смачний обід і легку фізичну активність? Дуже просто: відправитися в невелику подорож на каяках по річці Турунчук і Білого озера.

Як це буде: комфортабельний автобус доставить нас в Біляївку (50 км від Одеси), на човникову станцію. Досвідчені інструктори розкажуть і покажуть, як правильно управляти каяками, а потім допоможуть підготуватися до прогулянки. Одно- і двомісні каяки легкі, але стійкі, і управляти ними можуть навіть ті, хто раніше ніколи не брав весел в руки.

У супроводі інструкторів сплавляємось по одному з рукавів річки Турунчук, а потім потрапляємо в заповідну зону – на Біле озеро. Залежно від сезону, насолоджуємося цвітінням водяних лілій, слухаємо щебет птахів, спостерігаємо за лебедями і пеліканами, поповнюємо фотоальбоми красивими кадрами.

Після прогулянки причалюємо на острові, де нас вже чекає рибацька юшка та шашлик. Як слід попоївши, здійснюємо короткий водний перехід в точку старту – на човникову станцію Біляївки.

Одноденна прогулянка за місто в хорошій компанії – кращий спосіб перезавантаження. Звертайтеся!

Фотографії екскурсії

Можливе замовлення індивідуальних екскурсій тільки для вашої компанії. Розрахунок вартості за запитом.

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]