Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

Про історію і про любов до Одеси

Шукати, вивчати, читати, копати в архівах, слухати старожилів, рити в катакомбах … Всіма цими способами наша команда шукає правильні факти та історії про Одесу. І нам це приносить справжнє дослідницьке задоволення. Кожен новий факт приноситься в офіс «Тудой-Сюдой» в тремтячих руках та з сяючими від щастя очима. І одразу прибігають усі та милуються їм, як діамантом. А потім ми придумуємо, куди його прилаштувати: в нову екскурсію, в загадковий квест, в новий телепроект? Написати про це статтю або навіть цілу книгу? І сяють далі наші продукти такими самоцвітами, переливаючись усіма кольорами одеської веселки.

Ми щедро ділимося своїми інтелектуальними знахідками зі всіма, хто хоче краще пізнати наше місто. Щось друкуємо тут, на сайті, щось використовуємо при написанні наших книг та статей, щось промовляємо кіношникам та телевізійникам, коли нас запрошують в якості історичних консультантів. Нами видані книги і сотні статей, ми написали десятки теле- і кіно- сценаріїв, ми читаємо курси лекцій, ми створили свою школу гідів … Ой, це ми зараз хвалимося або просто згадуємо роки попередньої роботи? )))

Якщо ви хочете дізнатися щось особливе чи розібратися в якихось складних питаннях одеської і не тільки одеської історії, то вам сюди.

Про історію

Про Одесу

ВІДЕО ГАЛЕРЕЯ:

[ultimate_carousel slides_on_desk=”3″ slides_on_tabs=”2″ slides_on_mob=”1″]
[/ultimate_carousel]