Про історію і про любов до Одеси

Шукати, вивчати, читати, копати в архівах, слухати старожилів, рити в катакомбах … Всіма цими способами наша команда шукає правильні факти та історії про Одесу. І нам це приносить справжнє дослідницьке задоволення. Кожен новий факт приноситься в офіс «Тудой-Сюдой» в тремтячих руках та з сяючими від щастя очима. І одразу прибігають усі та милуються їм, як діамантом. А потім ми придумуємо, куди його прилаштувати: в нову екскурсію, в загадковий квест, в новий телепроект? Написати про це статтю або навіть цілу книгу? І сяють далі наші продукти такими самоцвітами, переливаючись усіма кольорами одеської веселки.

Ми щедро ділимося своїми інтелектуальними знахідками зі всіма, хто хоче краще пізнати наше місто. Щось друкуємо тут, на сайті, щось використовуємо при написанні наших книг та статей, щось промовляємо кіношникам та телевізійникам, коли нас запрошують в якості історичних консультантів. Нами видані книги і сотні статей, ми написали десятки теле- і кіно- сценаріїв, ми читаємо курси лекцій, ми створили свою школу гідів … Ой, це ми зараз хвалимося або просто згадуємо роки попередньої роботи? )))

Якщо ви хочете дізнатися щось особливе чи розібратися в якихось складних питаннях одеської і не тільки одеської історії, то вам сюди.

Про історію

Про Одесу

ВІДЕО ГАЛЕРЕЯ: