Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

Про команду «Тудой-Сюдой»

Наши водители

Про команду «Тудой-Сюдой»

Щоб ви про нас нічого поганого не подумали, попередимо заздалегідь: зараз будемо хвалитися! Хтось справедливо відзначить, що це не скромно. На це вам заперечить тітка моєї дружини, яка в таких випадках завжди казала: «Скромність веде до забуття і злиднів». А воно нам треба? Воно і вам не треба!

Детальніше…

Ті, кому ми вже провели екскурсію Одесою

Хвалитися – негідна справа для чоловіка! Так сказав Заратустра. А, може, і не він. … А, може, і не сказав …

А ми і не хвалимося. Ми просто згадуємо найкращі екскурсії та найяскравіші зустрічі під час екскурсій Одесою.

Детальніше…

Наші гіди

Кажуть, що Ньютон говорив: «Якщо я бачив далі, ніж інші, то це тому, що стояв на плечах гігантів». Перефразуємо: «Якщо ми розповідаємо про Одесу яскравіше за інших, то це тому, що у нас це роблять кращі гіди міста».

Детальніше…

Про Історію і про любов до Історії

Дозвольте представитися – Бабіч Олександр. Ми з моїм братом Максимом створили цей краєзнавчий та екскурсійний проект під назвою «Тудой-Сюдой». Ми просто дуже любимо Одесу, і нашу батьківщину – Україну. Ось цю велику любов ми вирішили виплеснути на всіх, і поділитися нею з усіма Вами…

Детальніше….

Відео галерея

[ultimate_carousel slides_on_desk=”3″ slides_on_tabs=”2″ slides_on_mob=”1″]
[/ultimate_carousel]