Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

Ті, кому ми вже провели екскурсію Одесою

Александр Бабич и Антон Макарский в одном кино

Олександр Бабич і Антон Макарський в одному кіно

Хвалитися – негідна справа для чоловіка! Так сказав Заратустра. А, може, і не він. … А, може, і не сказав … А ми і не хвалимося. Ми просто згадуємо найкращі екскурсії та найяскравіші зустрічі під час екскурсій по Одесі.

Ну, насправді, абсолютно всі екскурсії запам’ятовуються. Навіть, коли проводиш їх по кілька разів на день, все одно запам’ятовуються люди, емоції, питання, посмішки …

Звідки тільки не приїжджали до нас тільки минулого літа: Лондон і Хайфа, Краків і Токіо, Нарьян-Мар і Пітер, Харків та Ужгород, Мінськ та Роздільна. Особливо радували гості з селища Котовського та селища Таїрова. Екскурсію по Одесі замовляли навіть туристи з Молдаванки і Слобідки.

Але шо то були за люди !!! Ми водили групи металургів та бібліотекарів, нафтовиків та міліціонерів, школярів та пенсіонерів КДБ … Були сім’ї та маленькі веселі компанії, закохані та колеги по роботі, молодята та відпочиваючі в санаторії для сліпих …

Как снимали мушкетеров в ОдессеА чого варті були питання: «А правда, що Катерина спала з Наполеоном?», «А правда, що катакомбами можна пройти з Одеси до Москви?», «А дійсно Котовський зазіхав на Гітлера?», «А де тут туалет?».

Александ Бабич и Михаил Боярский 30 лет спустя

Олександр Бабич і Михайло Боярський 30 років по тому

Ні, ну не всі задають такі питання. Ось, наприклад, пан Кшиштоф Зануссі, для котрого Олександру Бабічу пощастило проводити екскурсію в Білгород-Дністровську фортецю. Геніальний режисер і незвичайний співрозмовник. «Це було для мене повне фіаско, як для екскурсовода! Я і рота не встиг відкрити … Він п’ять годин розповідав мені про свої подорожі, друзів, фільми і спектаклі. Я від нього про історію дізнався більше, ніж від Великої Радянської енциклопедії», – згадує Саша.

Геній та розумник!!! М-да, не кожен може похвалитися, тим, що купався в Затоці з людиною, яка отримувала призи на кінофестивалях в Каннах та Венеції …

Все вирішено! Будемо скромніше! Більше ні слова про гучні проекти. Ви нічого не дізнаєтеся про наші потуги допомогти знімальним групам фільмів «Ліквідація», «Мішка Япончик» і «Повернення мушкетерів» … Ми вам ні слова не скажемо про співпрацю з польськими та українськими телеканалами. Будемо скромними …

Хоча, якщо ви нас перепитаєте про це під час екскурсії по Одесі, ми можемо не втриматися, і все вам розповісти!!! А одного разу ми з нашими дивовижними екскурсоводами (Андрюхою, Владом, Оленою, Ганнусею, Наташою, Володею та інш.) зберемося взимку біля каміну, почнемо згадувати все, що було на наших екскурсіях, і Тааааакий сценарій фільму складемо, що Голівуд ахне. Чого гріха таїти, нам є що розповісти Вам і миру!!!

Великий режиссер и известный историк

Великий режисер і відомий історик

Ви запитаєте, до чого ми це все написали? Просто хочемо, щоб екскурсія по Одесі з вами нам теж запам’яталася, і вам запам’яталася. А потім ми про неї напишемо тут заміточку! Якщо Ви не будете заперечувати …

ВАШІ, «ТУДОЙ-СЮДОЙ» і ОЛЕКСАНДР БАБІЧ

[ultimate_carousel]
[/ultimate_carousel]

7 коментарів

 1. Не смогли удержаться, и по возвращению домой снова пересматривали ваш сайт. Правда, теперь, уже под призмой новых, ярких впечатлений от вашего города. Спасибо Аннушке и Максиму за блестящую экскурсию. Узнали много нового и получили заряд позитива. СПАСИБО!!!

 2. Вот уже полтора года прошло после нашего посещение Одессы и встречи с Вами. Долой скромность! Вы самые душевные люди, с которыми нам довелось встретиться в наших поездках, коих было не мало. И как же мы по вам скучаем! Скоро Новый год. Мы желаем Вам процветания и достатка, пожелайте же нам скорейшей встречи с Вами!

 3. Спасибо за экскурсию и за всю Вашу работу! Очень интересно!
  И мы рады, что успели поездить по Украине.
  Мира и спокойствия Вам и всем жителям!

 4. Велике спасибі за те що ви робите. Любити свій край, своє місто, свою вулицю – це те, з чого складається любов до Батьківщини. Нажаль не всі ми, це вчасно змогли зрозуміти, і ві того в нащій країні зараз такі негаразди.
  Те що робите ви в Одесі – це великий труд. І дуже пріємно, що ви даруєте кохання до свого міста з такою легкістю та з одеським гумором.
  Залишилися тільки приємні спогади від відпочинку і в Одесі і в Затокі.
  Сподіваємося на мир у нашому домі і чекаємо наступного візиту всім колективом до вашої “Чорноморської перлини”

 5. Были с дочкой в субботу 03.12 на экскурсии Криминальная Одесса. Полнейший восторг. Прекрасный гид-Алена. Спасибо вам за работу. Обязательно в будущем воспользуемся еще Вашими услугами .

 6. Огромное спасибо Алёне за “Реcторанный тур по Одессе”. Трёхчасовая пешая экскурсия пролетела легко, весело и очень интересно. В следующий раз с удовольствием закажем новую экскурсию – любую. Мы уверены, что они будут такими же увлекательными.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment