Куди поквапитися Чого ви дивитесь на екран?! Ідіть і дивіться на Одесу. Просто зараз ми маємо екскурсії за розкладом. І завтра матимемо. І вони на будь-який смак, будь-якої яскравості і тривалості. Обирайте тут і одразу замовляйте собі місця, а то без вас все пройде Детальніше... (Найближчі екскурсії) Все і відразу З тієї самої миті, коли ви із всіх місць для відпочинку обрали на глобусі саме Одесу, нам є що вам запропонувати тут, на кожен день. І на наступний, і на тиждень… Готові тури - від зустрічі на вокзалі до поселення і годування. І всю нашу гостинність та культурну програму одним комплектом. Детальніше... (Тури в Одесу) Свято на всю голову Якщо вам терміново потрібен захід або щось таке, щоб не нудьгувати увесь день – це у нас є. І серйозну конференцію, і фінальний її фуршет ми можемо організувати, аби вам не було соромно перед людьми. І не треба казати, що у вас немає грошей. Це не ті гроші, яких у вас нема. Ваші нерви коштують дорожче, тож довірте це професіоналам. Детальніше... (заходи, івенти) Де біжимо? В усьому світі фраза: «Ти шо, найрозумніший?» - це загроза з образою. А в Одесі «найрозумніший» - це комплімент вашим мізкам. Хороший мозок тут цінують. Так де це перевірити, як не під час захоплюючого квесту? А в компанії друзів… Та ще й у файний сонячний день… І щоб всі за вас раділи! Так побігли! Детальніше... (Квести) Це щось особливе Слухайте сюди! Те, що ми тут вигадали – єдине в Одесі, а, може, і в усьому світі! Інтерактивні екскурсії - ви опинитесь там, де би ніколи не опинились; відчули те, на що ви не очікували; і вам про це зможуть розповісти так, що ви ніколи не забудете. А ще дадуть помацати, надкусити і запити чимось смачненьким. Цілий день із зануренням у тему – такого вам більше ніде не запропонують. Ідіть, а то скінчиться! Детальніше... (інтерактивні екскурсії одного дня)

Про «Тудой-Сюдой»

Наши водители

Наші водії

Щоб ви про нас нічого поганого не подумали, попередимо заздалегідь: зараз будемо хвалитися! Хтось справедливо відзначить, що це не скромно. На це вам заперечить тітка моєї дружини, яка в таких випадках завжди казала: «Скромність веде до забуття і злиднів». А воно нам треба? Воно і вам не треба!

Що таке «Тудой-Сюдой»? Це назва нашої агенції. А ще так говорять в Одесі, коли пояснюють дорогу. Тобто у відповідь на питання «Куди?» ви почуєте «Ідіть сюдою, там ліворуч, пройдете тудою, і там буде Привоз»

Із назвою розібралися?

Тепер про те, що ми вміємо робити краще за всіх на світі. Ми професійно вміємо гуляти Одесою та Україною. Вміємо гуляти самі і вміємо якісно вигулювати наших гостей. Це не просто наша робота – це стиль життя, і нестримна жага до отримання цього задоволення.

Всі, хто працюють в «Тудой-Сюдой», обожнюють це місто і цю країну; люблять гуляти Його вулицями та Її просторами, купатися в Його морі та плавати Її річками; лазити Його катакомбами та повзати Її печерами. Ну і, напрацювавши величезний досвід у цьому ремеслі, ми вирішили поділитися з іншими – тобто з Вами.

Всі наші гіди і екскурсоводи – це не нудні містери і місіс «Подивіться-Ліворуч-Подивіться Праворуч», а веселі, обізнані та ерудовані професіонали.

Наші гіди – трудяги, що добре володіють мовами, якими ведуть екскурсії. Наші менеджери в офісі – це найуважніші, найчуйніші, найобов’язковіші люди в світі (краще за них на цих постах могли б працювати лише Махатма Ганді і Принцеса Діана, але зі зрозумілих причин вони вже не можуть працювати в «Тудой-Сюдой»).

Наші партнери в інших Українських містах – це перевірені нами (персонально) старі друзі – тямущі знавці своєї справи.

Наші водії – це гарячі статні брюнети, з кубиками на животі і розою в петлиці. А ще вони тверезі і вміють водити.

Ті, хто пишуть тексти на цей сайт – брехуни і фантазери.

От ми про всіх і розповіли!

Тепер ви розумієте, з ким вам доведеться мати справу. Розуміємо, на спілкування із такими людьми важко наважитися, але повірте, ваша мужність буде щедро винагороджена гарним настроєм та зарядом позитивних емоцій, які Ви отримаєте в ході вашого відпочинку. А ми Вам просто у цьому допоможемо.

Завжди Ваші «Тудой-Сюдоївці»